נתוני האשראי חושפים: כמה כסף אתם מבזבזים בארנק הדיגיטלי?

נתוני שב"א – נמשכת מגמת הגידול בהיקף השימוש של הציבור הישראלי בארנקים דיגיטליים:ההוצאות בארנקים דיגיטליים הסתכמו במאי ב-1.147 מיליארד ₪ - גידול של יותר מ-10% לעומת חודש אפריל
סימוס בטלפון הנייד

ההוצאות בארנקים דיגיטליים מהוות כבר 7.5% מסך ההוצאות בעסקאות פיזיות. מנכ"ל שב"א איתן לב טוב: "עסקה בארנק דיגיטלי היא התשלום הצומח בישראל״.

מנתוני חברת שב"א (שירותי בנק אוטומטיים), המנהלת את מערכת התשלומים הלאומית בכרטיסי אשראי בישראל, עולה כי השימוש והרכישות דרך ארנקים דיגיטליים המשיכו לצמוח גם בחודש מאי והסתכמו ב-1.147 מיליארד ₪, נתון המשקף עליה של 10.1% לעומת חודש אפריל. מאז כניסת הארנק הדיגיטלי Google Pay, בדצמבר 2021, צמחו ההוצאות של הישראלים בארנקים דיגיטליים בשיעור של 93.6%.

בחברת שב"א מצביעים על כך שהנתח של ההוצאות באמצעות ארנקים דיגיטליים בעסקאות פיזיות (רכישות בבתי העסק עצמם) הגיע במהלך מאי לשיעור של 7.5%. עוד מדגישים בשב"א כי למרות שבמהלך מאי נרשמה ירידה של 5.4% בהיקף ההוצאות בעסקאות פיזיות, דווקא הרכישות באמצעות ארנקים דיגיטליים צמחו בסכום של כ-113 מיליון ₪.  סך ההוצאות בעסקאות פיזיות עמד על סכום של 15.419 מיליארד ₪.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך