"מכסחי" הברום

צוות החירום של נמל אשדוד יצא להשתלמות מקצועית בנושא נטרול ברום
צילומים: יח"צ נמל אשדוד.

צוות החירום של חברת נמל אשדוד יצא החודש להשתלמות מקצועית במטרה להעלות את המוכנות המבצעית לאירועים הקשורים בטיפול בדליפת ברום מאיזוטנק (מיכל להובלת נוזלים), וזאת באמצעות תרגיל אמת בחומר ברום. העובדים שעברו את ההשתלמות דיווחו על חוויה מעשירה וחשובה, אשר שיפרה את הידע שלהם ואת היכולת שלהם להיות מוכנים לאירוע החירום הבא. ההשתלמות בוצעה במפעל תרכובות ברום שברמת חובבICL  (כי"ל לשעבר), בסיוע מדור ההדרכה ומדור משאבים לוגיסטיים של נמל אשדוד.

בנוסף, כחלק מהערכות למקרי חירום, חברת נמל אשדוד רכשה ארבעה גלאי גזים מתקדמים מחברת MSA, הנחשבת למובילה בתחום ניטור ובטיחות. גלאים אלו, הנחשבים למתקדמים ביותר בשוק, עורכים בדיקות שוטפות על מנת לוודא כי העובדים בספנה נמצאים בסביבה בטוחה, עם תכולת חמצן מספקת לנשימה בטוחה וללא גזים רעילים. לאחר שהגלאים הגיעו לנמל, צוות החירום קיבל הדרכה והסמכה בנושא על ידי נציגי מקומי של חברת MSA.

שיקו ז'אנה, מנכ"ל נמל אשדוד, מסר כי:  "חברת נמל אשדוד פועלת ללא הפסקה על מנת לשדרג את מיומנויות העובדים שלנו. אנחנו נוקטים בשורה של צעדים פרואקטיביים בשביל לשמר את יכולתנו להתמודד עם כל תרחיש בצורה הטובה ביותר."

 

 

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך