בית המשפט העביר את ניהול הפועל אדומים אשדוד לאוהדים

מי שינהלו אותה הם מלכי אניג'ר ונועם פרקש. הקבוצה תפעל באמצעות עמותת בית"ר אשדוד של יוסי כנפו, שיהיה גם הוא חלק מהניהול. ד"ר לסרי: "ההסדר החדש קיבל את אישורו של בית המשפט ולאחר שהנחיתי את רשות הספורט וועדת התמיכות לתמוך במהלך שגם השאיר את הקבוצה בעיר, אחרי שנעשה ניסיון להעבירה לירושלים".

הפועל אדומים אשדוד תפתח את העונה הבאה.

היום, ראשון, קבע בית המשפט המחוזי בבאר שבע כי הקבוצה תעבור לעריית אשדוד וסמכויות הניהול יהיו  של נועם פרקש ומלכי אניג'ר, שייצגו את אוהדי הקבוצה. מי שעזר מאוד הוא יוסי כנפו, יו"ר בית"ר אשדוד, אויש הפועל אשדוד בעברו, אשר אפשר העברת עמותת בית"ר אשדוד לידי אנשי הפועל אדומים אשדוד שיפעלו באמצעותה. עמותת בית"ר אשדוד היא עמותה רשומה ומוכרת אצל רשם העמותות. גם כנפו ייקח חלק בניהולה.

נועם פרקש ומלכי אניג'ר כבר החלו לפעול מיד לאחר ההחלטה. לקבוצה יש זמן עד ה-16.6 להירשם לליגה הארצית ולהפקיד ערבות של 700 אלף שקלים ברשות לבקרה תקציבית. בקבוצה ביקשו לציין כי: "זה לא היה קורה ללא התמיכה של ראש העיר ויורם אסרף מנכ"ל רשות הספורט העירונית באשדוד".

גם ראש העיר, ד"ר יחיאל לסרי, הוציא הודעה: "נשארים אדומים, נשארים א.ס אשדוד! במאמץ משותף הצלחנו להעביר את פעילות קבוצת הבוגרים ומחלקת הנוער לפעילות תחת אגודת בית"ר אשדוד, ולאפשר לקבוצה לפתוח את העונה הבאה בלאומית. ההסדר החדש קיבל את אישורו של בית המשפט ולאחר שהנחיתי את רשות הספורט וועדת התמיכות לתמוך במהלך שגם השאיר את הקבוצה בעיר, אחרי שנעשה ניסיון להעבירה לירושלים. המהלך יוביל לפירוק עמותת האדומים על ידי מפרק שמונה בבית המשפט, אך הדבר החשוב יותר הוא המשך קיומה של הקבוצה והיותה מקור גאווה לאוהדיה הרבים ולעיר אשדוד כולה. אני מודה ליו"ר בית"ר יוסי כנפו, לנועם פרקש ומלכי אניג’ר , על הירתמותם למען הספורט בעיר, ומאחל לקבוצה הצלחה בעונת 2022/2023 בלאומית".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך