הבית"רי מאשדוד שרוצה להציל את הפועל אדומים אשדוד

יוסי כנפו, הרוח החיה מאחורי בית"ר אשדוד מליגה ג', יכול להיות זה שיציל את הפועל אדומים אשדוד מהליגה הלאומית. כנפו החליט לאפשר לאדומים לפעול תחת העמותה שלו בבית"ר אשדוד, העל מנת שלא יתפרקו. כנפו: "אני איש הפועל אשדוד כל חיי. אהיה חלק מהניהול".
יוסי כנפו.

תאריך היעד הוא ה-16.6. זה התאריך שכל אוהדי ואנשי הפועל אדומים אשדוד מחכים לו בחשש. זהו התאריך האחרון להירשם לליגה הלאומית. מה יהיה? מסתבר שאולי הישועה תגיע דווקא מאיש הפועל אשדוד בעבר ובית"ר אשדוד בהווה – יוסי כנפו.

הפועל אדומים אשדוד נמצאת תחת מפרקת, בגלל כל העניינים הכספיים סביב לקבוצה בעונה שעברה. יתרה מכך, היא כנראה תפתח את העונה, נכון לעכשיו, ב-12 נקודות פחות. השאלה היא אם היא תפחת את העונה. המפרקת אמורה לבדוק הצעות ולקבל אחת מהן. כרגע יש 3, אבל אחת מהשלוש היא מאוד מעניינת.

מי שעומד במרכז ההצעה הוא אחת הדמויות האהובות באשדוד, יוסי כנפו. כנפו הוא הבעלים, היו"ר, המנהל המקצועי ומה לא, בבית"ר אשדוד מליגה ג'. כנפו בעברו הוא שחקן הפועל אשדוד, ותמיד יש לה מקום חם בליבו. לכן כשפנו אליו אנשי הפועל אדומים אשדוד, שמזוהים איתה, מלכי אניג'ר ונועם פרקש, שהיו בין מקימי הקבוצה, עם הצעה, הוא מיד קיבל אותה. הצעה שכאמור עשויה להציל את הקבוצה.

על פי ההסכם הרי שכנפו יעביר (והוא כבר חתם על ההסכם הזה – כפי שאנחנו מביאים לפניכם) את העמותה של בית"ר אשדוד לידי אניג'ר ופרקש ללא תמורה! במילים אחרות הוא מוותר על הסמכויות שלו בעמותת בית"ר אשדוד לטובת הפועל אדומים אשדוד בכדי שיוכלו לפעול מתוך עמותה שפועלת כבר. כך יוכלו להציג "ניהול תקין" ועמותה שפועלת שנים רצופות יכולה לקבל את כל המגיע בחוק. עמותה חדשה, אם הייתה מוקמת, לא הייתה יכולה לקבל מבחינה חוקית עזרה כספית ממוסדות. יתרה מכך עמותת בית"ר אשדוד נקייה מחובות וזה יאפשר לעמותה החדשה של הפועל אדמים אשדוד לפתוח את העונה בלי חובות עבר. אגב אנשי העמותה החדשה ישמחו מאוד לראות את צמד המאמנים יאיר אזולאי ועידן שריקי ממשיכים על הקווים.

עכשיו מי שצריכה להחליט למי לתת את הקבוצה היא המפרקת, שבינתיים שומרת על הקלפים ולא מדברת עם אף אחד בעניין. תאריך היעד הוא כאמור ה-16.6 והיא תצטרך להודיע על החלטתה לבית המשפט עוד לפני כן.

יוסי כנפו עצמו אמר: "אני אשמח את כל אנשי אדומים אשדוד ואת כל העיר אשדוד. אני איש הפועל אשדוד כל חיי. אני מעביר את העמותה שלי, של בית"ר אשדוד, להפועל אדומים אשדוד על מנת שתהיה עמותה תקינה ועל מנת שיוכלו לפעול. אני אהיה יחד איתם ואפעל גם בהפועל אדומים אשדוד. אהיה חלק מהניהול. המפרקת קיבלה הכל חתום מול עורך דין. לדעתי היא מסכימה. שחקנים שחייבם להם כסף בהפועל אדומים אשדוד אנחנו נשב איתם וננסה להגיע איתם להסדר".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך