יו"ר מכבי אשדוד ארמונד אסולין הודיע על סיום תפקידו

אסולין הודיע זאת לראש העיר ד"ר לסרי. קבוצת הכדורסל של מכבי אשדוד ירדה לליגה הארצית לאחר שנתיים בלאומית, אליה הגיעה מליגת העל. אשדוד תערער נגד הירידה בגלל השינוי לאחרונה של שלוש יורדות במקום שתיים. בכתבה הודעת העזיבה של אסולין.
אסולין.

קבוצת הכדורסל של מכבי אשדוד ירדה ביום שלישי לליגה הארצית. אשדוד ניצחה את אשקלון, אבל בגלל ניצחונה של ר"ג/גבעתיים היא ירדה במקומה. אשדוד החליטה לערער נגד הירידה. הסיבה, האיגוד שינה רק לפני כשבועיים לשנות את מספר היורדות בליגה משתיים לשלוש. אשדוד ירדה לפני שנתיים מליגת העל.

אבל ה"פצצה" הגדולה שניחתה לאחר הירידה היא הודעתו של היו"ר ארמונד אסולין, שמלווה את הקבוצה שנים רבות בתפקידים שונים, כי הוא מסיים את תפקידו. נראה כי ההחלטה התקבלה אצלו עוד לפני הירידה. אסולין העביר את ההודעה לראש העיר ד"ר יחיאל לסרי.

הודעת ההתפטרות של אסולין:

הערב הודעתי לראש העיר כי אני לוקח אחריות לתוצאה העגומה ואני מתפטר מניהול הקבוצה. הייתי פעיל בניהול הקבוצה מיום עלייתה לליגת על וביחד עברנו עליות ומורדות, רגעי אושר ואכזבה, רגעים של התרוממות הרוח ושברון הלב רגעים של הצלחה וכישלון. רגעים של ריגוש עילאי כשהשתתפנו במעמדים לאומים של גביע המדינה ואליפות המדינה (7 פעמים). בכל השנים האלה עשיתי את עבודתי בהתנדבות מלאה, בחדווה ביושר ובאחריות . נדרשה מצידי השקעה עצומה של זמן יקר על חשבון חיי הפרטיים ועל חשבון פרנסתי שילמתי על כך מחיר יקר. העונה האחרונה הייתה לי הקשה מכולם. לא אמנה הערב את הסיבות לירידה – והם היו ! במבחן התוצאה האחריות היא שלי. בשלב זה אנחנו נערכים למאבק משפטי מול האיגוד לנוכח השינוי בהחלטה לשנות את מספר היורדות מ 2 יורדות ל-3 יורדות, החלטה שהתקבלה לקראת סוף העונה ובהפתעה . אני מאמין כי נצליח להחזיר את ההחלטה הקודמת קרי, 2 יורדות.. גם אם נצליח במאבק המשפטי אני הולך לנוח נפשית ובריאותית. אעביר את שרביט הניהול להנהלה חדשה בשמחה רבה.
לסיום, אני רוצה להודות לראש העיר ד"ר יחיאל לסרי על תמיכתו הנלהבת בספורט באשדוד בכלל ובכדורסל בפרט. יאמר לזכותו כי במהלך כהונתו כראש העיר הוא משקיע משאבים רבים לפיתוח כל ענפי הספורט בעיר ועל כך תודתי האישית. הדוגמה הבולטת לתמיכתו בספורט היא בניית קריית ספורט מתקדמת כיאה לעיר גדולה. רוצה להודות לחבריי להנהלה על תרומתם זמנם ומרצם לטובת מועדון, רוצה להודות לאיש בעל הלב הענק, הרוח המפעמת במועדון, המנכ"ל שלומי בן מיור שעשה לילות כימים להצלחת המועדון. רוצה להודות לצוותים המקצועיים שעשו הכל כדי שנישאר בליגה ולבסוף רוצה להודות לסנדו דוד המתנדב במועדון שכאב איתנו את כאבנו ושמח איתנו בשמחתנו. תודה סנדו".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך