גל פיגועים בישראל

"מעולם לא יצא עובד בניין עם רישיון עבודה לבצע פיגוע"

"עם כל הכבוד לכל אותם ראשי רשויות מקומיות פופוליסטים, שנוהגים כביכול באחריות מזוייפת, מעולם לא יצא מאתרי הבנייה הפזורים לאורכה ורוחבה של המדינה, פועל בניין עם רשיון עבודה וביצע פיגוע".  כך תוקף שלומי בן עזרי,  מנכ"ל ארגון הקבלנים באשדוד  והשפלה. לדבריו, פועלים אלה נבחנים במסננת על ידי מערכת הביטחון לפני שהם מקבלים אישור עבודה.
בנין בהקמה באשדוד

"האם מישהו יעלה על הדעת שאם קרתה תאונת דרכים יפסיקו הנהיגה ברחבי אותה עיר? בימים אלה פזורים בחרבי המדינה כ-60 אלף פועלי בניין  בעלי רישיון עבודה באישור השב"כ  והם לא מהווים מחבלים בפוטנציה. מדובר בהחלטה שרירותית ולא  מידתית שנועדה יותר להרגעת הרוחות בקרב יהודים ושניתנה מבלי לתת את הדעת להשלכות שלה: הבטחוניות והכלכליות. אני יודע על ראשי ערים שסגרו אתרי בניה פרטיים אך השאירו פתוחים אתרים שבאחריות העירייה".

בן עזרי: "היוצא מן עם הכלל הוא ראש עיריית אשדוד ד"ר יחיאל לסרי,  שלא סגר את אתרי הבנייה בעיר בפני פועלים פלסטינים או ערבים ישראלים, תוך גילוי אחריות אמיתית כלפי התושבים. החוכמה היא לא לחפש מתחת לפנס אלא לאתר את השוהים הבלתי חוקיים או קבלנים לא מורשים שמבריחים פועלים שהם מסורבי כניסה לישראל. אותם צריך לחפש ולא את כלל  שומרי החוק עם רישיון עבודה שבאים לעבוד באתרי הבנייה בעיר במטרה לפרנס את משפחותיהם ללא כל כוונה לבצע פיגועים".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך