כבוד לאשדוד

מורה אשדודית פורצת דרך

אילנית אלחלו, מנהלת פסג"ה, אשדוד בין שלושת המנהלים שקיבלו פרס חינוך למנהלות ולמנהלים פורצי דרך, על תרומה ייחודית לחינוך ⦿ מנהל מחוז דרום: "הוועדה התרשמה מאוד מהעשייה המרשימה של כל אחת מהמנהלות. עשייתכן הברוכה היא מגדלור חברתי וחינוכי כאחד"
אילנית אלחלו, מנהלת פסג"ה אשדוד (צילום: באדיבות המצולמת)

העיר אשדוד זכתה להרבה כבוד עם ההודעה על זכייתה של אילנית אלחלו, מנהלת פסג"ה אשדוד, בתואר מצטיינת מחוז דרום במשרד החינוך. הפרס הוענק השנה לראשונה למנהלות ולמנהלים פורצי דרך, על תרומה יחודית לחינוך.

אל המחוז הגיעו המלצות רבות מאת סגלי חינוך, אנשי אקדמיה, מנהיגי ציבור, הורים וקהילה. מכלל ההמלצות פגש המחוז שבעים מנהיגי חינוך מובילים בסה"כ, שבעשייתם המקצועית מהווים מודל וסמל למנהיגות פורצת דרך. מתוכם בלטו במיוחד חמישה-עשר מנהלים ומנהלות.
ועדת הפרס הזמינה לראיון אישי את 15 המובילים של המחוז לשנת תשפ״ב, והתרשמו מהמהלכים הערכיים, הלימודיים והחינוכיים שהם מובילים בשגרת יומם.

יחד עם אלחלו זכו בפרס החינוך שתי שתי מנהלות נוספות מדימונה ומקרית מלאכי. מלבדן, התמודדו עוד 12 מנהלים ומנהלות מהמחוז ובהם קרן סבג בארי, מנהלת יסודי "שקד" באשדוד, סיון סיביליה עיני מנהלת חנ"מ "גוונים" באשדוד ואסתר ברגר, מנהלת מתי"א באשדוד.
"ההוקרה וההערכה לזוכים בפרס מנהיגות פורצת דרך הינה גם תעודת כבוד וההערכה לכלל השותפים במעשה החינוכי, ראשי הרשויות, מנהלי מחלקות החינוך, סגל הפיקוח וההדרכה, וצוותי החינוך במוסדות החינוך" – נמסר.

מנהל מחוז הדרום, רם זהבי: "הוועדה התרשמה מאוד מהעשייה המרשימה של כל אחת מהמנהלות. עשייתכן הברוכה היא מגדלור חברתי וחינוכי כאחד. ניכר כי הקהילה החינוכית במחוז המליצה על דמויות מופת ומנהיגים חינוכיים פורצי דרך, המקיימים מידי יום מעשה מנהיגותי משמעותי בהובלת מוסדות החינוך ברחבי המחוז. אשרי המחוז שאלה הם מנהיגיו!".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך