עיריית אשדוד ממשיכה ברמת כוננות חורף 3 – צפו בנחל לכיש הגואה בעקבות הגשם

הלילה ירדו משקעים רבים כשהיא היה בשעה 5:29 שנמשך כמעט כשעה. העירייה נערכת בכוחות מוגרבים למנוע הצפות וחסימת כבישים. כמות המשקעים הגדולה הביאה לזרימה חזקה גם בנחל לכיש.
צילומים: עיריית אשדוד.

הבוקר, ראשון,  שוב שיא בגשמים באשדוד. זה היום הרביעי למערכת המשקעים שהתגברה בשישי בערב. על פי העירייה כלל הצירים פתוחים ונערכים כעת למערכת משקעים נוספת הבוקר. המשקעים הביאו לזרימה חזקה גם נחל לכיש.
עלה בשלושה מטרים

הלילה ירדו משקעים רבים כשהיא היה בשעה 5:29 שנמשך כמעט כשעה. עיריית אשדוד נערכה למשקעים הגדולים לאחר שהתקבלה תחזית של מערכת החיזוי tomorrow. כבר בשעה 5:00 בבוקר התייצבו הצוותים הרבים לאורך הצירים הראשיים והפנימיים. מספר צירים נחסמו באופן יזום על ידי עיריית אשדוד ורובם הגדול נפתחו לאירן זמן קצר . בעיריית אשדוד הוחלט בהתאם לנוהל לבצע חסימה למספר דקות במטרה לאפשר את הניקוז המהיר של המים.

צוותי העבודה הייעודיים עובדים יחד. הצוותים כוללים את כל הגופים והיחידות העירוניות, הפיקוח העירוני, השיטור העירוני, הביטחון העירוני , איכות הסביבה , אגף החופים , מוקד עירוני רישוי עסקים, מנהלות הרובע ועוד. הם פועלים לאורך כל המערכת הגשומה במטרה לתת מענה לכלל התרחישים ובנוסף לבצע משימות פיקוח בקרה לאורך כל הסערה.

עיריית אשדוד בנתה נוהל סערה מסודר הכולל את תחומי אחראיות ושליטה ברחבי העיר תוך חלוקת סדרי פעולות לעובדים . בנוסף, עובדי העירייה מתגברים את צוותי העבודה הקיימים לאורך כל שעות היממה עם דגש על הלילות בהם הרגישות גדולה יותר.

 

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך