תאונת דרכים – חשיבות ההתייעצות עם עורך דין תאונות דרכים

השנה, כמו מדי שנה, אנו רואים עלייה משמעותית בנפגעי תאונות דרכים בעוד חלקם חווים פגיעות נזקי גוף קלים בדמות פגיעת צליפת שוט ואחרים נפגעים בצורה קשה יותר ונותרים עם נכות, יתרה מזאת בתאונות דרכים קשות וטראגיות ישנה גם עליה משמעותית במספר ההרוגים וזאת למרות הקידום הטכנולוגי במערכות ההגנה שפותחו נגד תאונות דרכים
תמונה: freepik

 

חשיבות ההתייעצות עם עורך דין תאונת דרכים

 

למשרד עורכי דין אריאלה גפן מגיעים נפגעי תאונות דרכים שאינם מודעים לזכויות הרבות שמגיעות להם על פי חוק כמו פיצוי כספי אשר אמור לעזור לנפגעים לחזור למסלול חיים תקין ע"י הגשת תביעה נגד חברות הביטוח או במקרה ומדובר בתאונת דרכים שהינה גם תאונת עבודה ניתן לתבוע גם את המוסד לביטוח לאומי.

 

לדברי עורכת הדין אריאלה גפן, המייסדת והבעלים של משרד עורכי דין אריאלה המוביל בייצוג נפגעי תאונות דרכים "נפגעי תאונת דרכים רבים חוששים להגיש תביעת תאונות דרכים מכיוון שהם אשמים בתאונה וזאת לאחר שקיבלו ייעוץ משפטי מחברים. טענה זאת אינה נכונה מאחר ועל פי חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים אדם אשר נפגע בתאונת דרכים זכאי לפיצוי כספי ואין כל משמעות לעניין אם אותו נפגע אשם או לא אשם בתאונה".

 

יודגש, גם בתאונות דרכים קלות זכאים נפגעי תאונות הדרכים לקבל פיצוי כספי גבוה שיכול להגיע לאלפי שקלים בגין ראש נזק של כאב וסבל ואם נגרמו לנפגע נזקי גוף משמעותיים יותר המלווים בהגבלת תנועה סכום הפיצוי הכספי יכול לעלות בהתאם לפרמטרים מסוימים אחרים כמו גיל, משכורת לפני התאונה, אובדן השתכרות, נכות רפואית או נכות תפקודית והוצאות אחרות.

 

עורכת דין תאונת דרכים –  אריאלה גפן, משרד עורכי דין 

 

במידה ונפגעת בתאונת דרכים חשוב שתתייעצו קרוב ככל שניתן למועד התאונה עם עורך דין תאונת דרכים או עורך דין תאונת אופנוע המומחה בתאונות דרכים עם מעל ל-20 שנות ניסיון שייבחן את האירוע וידריך אותך כיצד לפעול נכון על מנת שסיכוייך לקבל פיצוי כספי גבוה יותר ואף למנוע את דחיית התביעה ע"י חברת הביטוח.

 

חשוב לציין כי במידה ונפגעת בדרכם לעבודה או בחזרה מהעבודה לבית עורך דין תאונות דרכים יגיש תביעה נוספת נגד המוסד לביטוח לאומי, ואם מדובר בתביעה אשר הותירה נכות עורך הדין יילווה אותך לוועדות הרפואיות בביטוח לאומי אשר יקבעו את דרגת הנכות וזאת תהייה קביעה מחייבת גם נגד חברת הביטוח – לעניין זה משמעות רבה בקביעת הפיצוי הכספי אשר מגיע לכם לכן חשוב לפעול בצור נכונה.

 

פיצוי כספי במקרה של תאונת דרכים – צליפת שוט פיצויים

 

למשרד עורכי דין אריאלה גפן הופנה נפגע תאונת דרכים לאחר שבדרך חזרה ממקום עבודתו לביתו הוא נפגע בתאונת דרכים בפגיעת צליפת השוט. בעקבות אירוע התאונה נגרמו לתובע נזקי גוף כמו כאבי ראש, סחרחורות, כאבי גב ואף פגיעה בצוואר אשר הגבילה את תנועתו.

 

בעקבות תאונת הדרכים התקשה התובע בביצוע פעולות בסיסיות ואף עבודתו נפגעה מאחר והיה זקוק לטיפול רפואי והוציא כספים רבים על טיפולים רפואיים. מיד לאחר קבלת המסמכים הרפואיים העמיד משרד עורכי דין אריאלה גפן צוות אשר לקח את תאונת הדרכים של הלקוח באופן אישי והגיש תביעה נגד המוסד לביטוח לאומי שקבע לו נכות צמיתה של עשרה אחוז וזיכה אותו בפיצוי של 40,000 ₪, כמו כן המשרד הגיש תביעת תאונת דרכים נגד חברת הביטוח אשר הוציאה את תעודת הביטוח של הרכב. למרות כי חברת הביטוח ביקשה לפצות את הלקוח בסכום כספי נמוך משמעותית מהנזק תוך העלאת טענות משפטיות לדחיית התביעה, המשרד נלחם ללא פשרות בחברת הביטוח עד שלבסוף נכנעו והסכימו לפצות את הלקוח ב 150,000 ₪ 

 

ייצוג מקצועי על ידי עורך דין תאונות דרכים יבטיח לכם פיצוי מרבי

 

תאונות דרכים משקפות מצב טראומטי שנפגע תאונת דרכים חווה בגין נזקי גוף כמו שברים, צליפת שוט ואף פציעות חמורת שמובילות לנכות ואף למוות בעוד שהתקנות סביב תאונת הדרכים אינן חד משמעיות. פרט לכך, על מנת להבטיח שנפגעי תאונות דרכים יקבלו את מלוא הפיצויים הכספיים שמגיעים להם, יהיה עליהם ולהוכיח את הפגיעה באופן בלתי ניתן לערעור ע"י חברות הביטוח, לכן במידה ונפגעת בתאונת דרכים מומלץ שעורך דין תאונות דרכים ילווה אותם בהליך המשפטי וינחה אתכם בתהליך מרגע הפגיעה ועד לקבלת הפיצוי הכספי המרבי.

 

 

אריאלה גפן, משרד עורכי דין נזיקין

 

עורכת הדין אריאלה גפן צברה את הניסיון העשיר המשפטי שלה בתביעות תאונות דרכים כאשר ייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל כעורכת דין בכירה בתיקי תאונות דרכים מורכבים ומסובכים, כאשר מאחוריה ניסיון בייצוג משפטי של מאות תביעות תאונות דרכים והשיגה עבור לקוחותיה מיליוני שקלים במצטבר.

 

את הניסיון  המשפטי בתאונות דרכים הרב (מעל 20 שנים) רתמה עו"ד אריאלה גפן לטובת הקמת משרד עורכי דין נזיקין על מנת לשרת את נפגעי תאונות הדרכים בתביעות נזקי גוף נגד חברות הביטוח.

 

ההיכרות עם הביורוקרטיה, אופן התנהלות המערכת המשפטית והגופים השונים, לרבות חברות הביטוח, משרד הביטחון והמוסד לביטוח לאומי, מאפשרת לעו"ד אריאלה גפן להשתמש בכלים והידע המשפטי שצברה הודות לניסיון של למעלה מ- 20 שנה על מנת להשיג ללקוחותיה פיצויים כספיים מקסימליים 

.

ההתמחות של עו"ד אריאלה גפן בתביעות ביטוח ונזיקין מאפשרת לה לנהל תיקי תביעות תאונות דרכים קלות וקשות ולהבטיח ללקוחותיה אפס פשרות באשר למיצוי זכויותיהם המלאות בצורה המקצועית והטובה ביותר.

 

לקבלת ייעוץ משפטי ממוקד ונכון מעורך דין תאונות דרכים או עורך דין נזיקין מומלץ השאירו פרטים או התקשרו וניצור קשר בהקדם האפשרי.

 

יודגש, משרד עורכי דין אריאלה גפן פועל על פי החוק, מכאן שכר הטרחה בתביעות תאונות דרכים הינו מבוסס הצלחה ובאחוזים מהפיצוי הכספי שתקבלו מחברת הביטוח בסוף ההליך, כך שבתחילת ההליך אין צורך בהשקעה של אלפי שקלים על מנת להגיש תביעת תאונת דרכים, ושכר הטרחה אינו מהווה שיקול להגשת התביעה. 

 

לייעוץ משפטי ללא עלות וללא התחייבות אתם מוזמנים להתקשר – טלפון\וואטסאפ: 0733-752-766 או להשאיר הודעה באתר https://gefen-law.com 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך