יום הולדת 4 לבית החולים אסותא אשדוד

היום לפני ארבע שנים בנובמבר 2017, נפתח באופן מלא בית החולים אסותא אשדוד עם פתיחת חדר המיון, אחרי שחדרי הלידה החלו לפעול חודש קודם לכן-באוקטובר 2017. ראש העיר ד"ר לסרי: "הקמתו של בית החולים הייתה צעד הכרחי ומתבקש לחיים ולכלכלה של תושבי אשדוד, ולמערכת הבריאות של מדינת ישראל".
בית החולים אסותא אשדוד
צילום: נתנאל פריאנטי
תגידו מזל טוב לבית החולים אסותא אשדוד שחוגג יומולדת ארבע היום. גם ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, שהיה בין היזמים הבולטים להבאתו של בית חולים לאשדוד התייחס ליום המיוחד הזה.
ד"ר לסרי כתב: "היום לפני ארבע שנים בנובמבר 2017, נפתח באופן מלא בית החולים אסותא אשדוד עם פתיחת חדר המיון, אחרי שחדרי הלידה החלו לפעול חודש קודם לכן-באוקטובר 2017. זה היה רגע היסטורי ודרמטי בקורותיה של אשדוד, ששינה את פניה לדורות הבאים. אלפי תושבי העיר, שעד לפני ארבע שנים נאלצו לנסוע לבתי חולים מרוחקים כדי לקבל טיפול רפואי, זוכים לרפואה מתקדמת ואיכותית בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובמרחק קצר מהבית. הדרך לפתיחתו של בית החולים היתה, כזכור, ארוכה ורצופה במכשולים. היו מי שהתנגדו וניסו להערים קשיים, היו מי שביקשו להקים כאן בית חולים פרטי. אולם המאמצים והנחישות בהם הובלתי את המאבק ביחד עם שותפים רבים, וביחד אתכם תושבים יקרים, הביאו לכך שהחזון התממש ובית חולים ציבורי הוקם באשדוד".
ד"ר לסרי בכניסה לבית החולים. צילום: אורי קריספין.
ד"ר לסרי ממשיך: |מאז נפתחו שעריו, טופלו באסותא-אשדוד אלפי חולים, בהם חולי קורונה רבים, ובו נולדו אלפי תינוקות.
גם מי שהטילו ספק בנחיצותו בממשלה ובקרב פקידי משרדי האוצר והבריאות, גילו עד מהרה כי הקמתו של בית החולים הייתה צעד הכרחי ומתבקש לחיים ולכלכלה של תושבי אשדוד, ולמערכת הבריאות של מדינת ישראל. ברכות ותודות בראש ובראשונה לצוות העובדים המסור והמצוין של בית החולים, ולכל השותפים הרבים בהקמת ביה״ח, ובראשם ידידי פרופ׳ שוקי שמר יו״ר אסותא. בימים אלה אנו שוקדים על הרחבת בית החולים, שימשיך להביא מזור וחיים לתושבי אשדוד והסביבה! מזל טוב אשדוד:.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך