צוות בית החולים אסותא אשדוד ראשון בארץ בחיסוני עובדי מערכת הבריאות

דו"ח משרד הבריאות בנושא חיסוני עובדי מערכת הבריאות קובע: בית החולים הציבורי אסותא אשדוד מוביל בקרב הצוותים המחוסנים לשנת 2020
שלט על בניין אסותא אשדוד
אסותא אשדוד.

משרד הבריאות פרסם את דו"ח סיכום נתוני חיסון של עובדי מערכת הבריאות לשנת 2020, הדו"ח משקף ומביא לידי ביטוי את ההיענות מוסדות הרפואה בארץ  והצוותים הרפואיים להנחיות משרד הבריאות בנושא חיסון עובדים.

הדוח פירט את אחוז המתחסנים מקרב המטפלים המועסקים בבתי החולים לחיסונים הבאים: חיסון נגד שעלת, כנגד חצבת, חזרת ואדמת, אבעבועות רוח, דלקת כבד נגיפית, פוליו ועוד. נמצא כי בית החולים הציבורי אסותא אשדוד מביל בקרב כלל בתי החולים.

ד"ר רחלי מיזן, ראש אגף הסיעוד בביה"ח: "בית החולים הציבורי אסותא אשדוד חרט על דיגלו מצוינות רפואית ואיכות טיפול בלתי מתפשרת. מטרת חיסוני הצוותים היא להגן בראש ובראשונה על המטופלים הבאים בשערי בבית החולים ולהבטיח את ביטחונם ושלומם של המטפלים. דווקא בעת הזו, כאשר העולם כולו מתמודד עם אחת המגיפות המורכבת שידע, אנו מבינים את החשיבות העליונה בהימצאותם של צוותי רפואה מחוסנים".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך