טריאתלון אשדוד חוזר

הטריאתלון יתקיים ביום שישי, 10/9/2021 בחוף באר שבע ברובע טו׳ החל מהשעה 05:00 בבוקר ועד השעה 10:00. יורם אסרף, מנכ״ל רשות הספורט: "לקיים אירוע מרשים כזה שמקשט את שדרת משה דיין ואת חוף הריוויירה הדרומית זה מחזה שממלא אותי גאווה".
צילומים: צילום: דודו קקון.

ברשות הספורט העירונית מתרגשים לחזור למתכונת אירועי הספורט גם אם במגבלת הקפסולות של מתווה הקורונה אבל בספורט כמו בספורט האדרנלין של הפקת אירוע והצלחתו הוא מה שבאמת חשוב. האירוע יתקיים כמידי שנה בשיתוף מלא עם איגוד הטריאתלון הישראלי. הטריאתלון יתקיים ביום שישי, 10/9/2021 בחוף באר שבע ברובע טו׳ החל מהשעה 05:00 בבוקר ועד השעה 10:00

אשדוד היא אחת הערים הנוחות והמתאימות ביותר לסוג כזה של תחרות. הוא מכיל את כל היתרונות בין היתר שדרה רחבה דו כיוונית עם קירבה ממשית לים המתאימה למקצה הריצה והרכיבה. ברוב תחרויות הטריאתלון מתבצעים שלושת המקצים ברצף והמעבר בין מקצה למקצה, על כל הכרוך בו, מהווה חלק בלתי נפרד ממשך התחרות. כתוצאה מכך, אימון נפרד בכל אחד ממקצועות הטריאתלון ללא השילוב ביניהם אינו מספיק להישגים תחרותיים. האימונים של טריאתלטים, להבדיל משחיינים, רוכבים ואצנים למרחקים דומים, מכילים אלמנטים של תכנון ושימור כוחות על מנת לחלקם באופן יעיל לאורך התחרות.

בעניין אחר, לאחר כמעט שנה מאז שנכנס נגיף הקורונה לחיינו הושבתו כמעט אירועי הספורט בעיר, למעט אירועים חריגים שקיבלו אישורים מיוחדים כמעט ולא נערכן אירועים, ברשות הספורט העירונית ניצלו את הפגרה המאולצת לשיפור תשתיות ותיעדוף בניית 3 אולמות ספורט חדשים, מגרש אימונים ושיפוץ מרך האולמות בעיר, כמו כן עוסקת הרשות בקידום המגה פרויקט – קרית הספורט שקיבלה לאחרונה אישור ביצוע לאחר מחלוקות משפטיות.

יורם אסרף, מנכ״ל רשות הספורט: ״אני רק רוצה לחלוק עם תושבי העיר אשדוד את המחמאות שמקבלת העיר אשדוד מכמות בלתי נתפסת של מתמודדים שמגיעה בשעות הבוקר המוקדמות לעירנו היפה. המחמאות שייכות לכולנו, כתושבי העיר. לקיים אירוע מרשים כזה שמקשט את שדרת משה דיין ואת חוף הריוויירה הדרומית זה מחזה שממלא אותי גאווה כמנכ״ל הרשות וכתושב העיר. תודה לכל מי שטורח ועמל כדי שהאירוע המרהיב הזה יתקיים ויסתיים בהצלחה״.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך