"פתיחת מחלקות קורונה בכל בתי החולים היא רק עניין של זמן"

ד"ר ארז ברנבוים מנכ"ל ביה"ח הציבורי אסותא אשדוד. "בטרם יפתחו מחלקות קורונה בכלל בתי החולים יש לשקול הקמת "מחלקות על" בבתי החולים המרכזיים לטיפול ואשפוז החולים", הוא מוסיף.
ד"ר ברנבוים.

אל"מ במיל' ד"ר ארז ברנבוים מנכל ביה"ח הציבורי אסותא אשדוד ולשעבר קצין רפואה ראשי חיל האויר: "לצערנו וכצפוי, ישנה עלייה במספר חולי הקורונה הנזקקים לאשפוז וטיפול רפואי עקב חומרת מצבם בבתי החולים ופתיחת מחלקות קורונה בכל בתי החולים היא רק עניין של זמן. פתיחת מחלקת קורונה היא דבר מורכב ומחייבת הסטת ציוד רפואי וצוותים רפואיים ממחלקות שונות על חשבון טיפול בחולים אחרים:

.
ד"ר ברנבוים ממשיך:  "בשלב זה, לאחר שלושה גלי תחלואה, בתי החולים ערוכים ומוכנים לכל תרחיש, עם זאת, כל עוד מספר הנזקקים לאשפוז לא גבוה, ראוי לרכז את החולים במספר "מחלקות על", במרכזי בריאות גדולים במקום לפזר אותם בין כל בתי החולים. הדבר ימנע שחיקה מוקדמת של הצוותים ופגיעה אפשרית באיכות הטיפול עבור שאר המטופלים"

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך