אירועי הקיץ באשדוד עלולים להשתבש בגלל עליית התחלואה בקורונה

"עלינו להעביר את המסר שהפעילות הזאת מותנית במגמת התחלואה", אמר ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי.

על פי מסורת אירועי הקיץ הנהוגה באשדוד זה שנים רבות, מיד לאחר עונת הקייטנות וצום תשעה באב, מתקיימים שורה של אירועים ברחבי העיר, בחופי הים, בפארקים, באולמות התרבות ובאמפיתאטרון. אבל יתכן כי השנה זה עלול להשתבש.

אומנם גם השנה נערכה העירייה בתכנית אירועים ופעילות רחבה, אך העלייה בתחלואה מאיימת לשבש את התכניות. "עלינו להעביר את המסר שהפעילות הזאת מותנית במגמת התחלואה. ככל שנצליח לבלום את העלייה בשיעור החולים, כך נוכל ליהנות מאירועי תרבות ופנאי" אמר ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי.

בישיבה שהתקיימה בנושא הקורונה, הנחה ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי את כל חברי מטה הקורונה, להיערך לאפשרות של עלייה בנתוני הקורונה והחמרת הנחיות הממשלה. "עליה בשיעור העליה זו קריאת השכמה לכולנו", אמר וביקש לשים דגש על תושבים החוזרים מחו"ל, בעיקר ממדינות אדומות, "משום שמרבית התחלואה באשדוד בגל הנוכחי היא תוצר של חוזרים מחו"ל". הוסיף ראש העיר.

בעירייה הוסיפו:  "המשמעות היא שעל כולנו לפעול בכל דרך על מנת להבטיח שנחזור במהרה לצבע הצהוב. את זה נוכל לעשות אם נעמוד בארבעה כללים"

– חבישת מסיכה במרחב הציבורי ולא רק בשטח סגור.- להרחיב את היקף המתחסנים בקרב הנוער ובכלל.
– בדיקות – אם לא מרגישים טוב או עולה חשד כלשהו, ממהרים להיבדק. הדברים נכונים גם למחוסנים.
– בידוד – חובה על כל מי שנמצא חיובי בבדיקת קורונה או חזר מחו"ל, בהתאם לכללים של משרד הבריאות. בעניין זה מתבצעת אכיפה נרחבת בשיתוף המשטרה".

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך