אוגוסט 2, 2021
חדשות אשדוד

אשדוד מתחדשת: העירייה אישרה 3 מתחמי ענק של פינוי בינוי

הוועדה המקומית לתכנון ובניה בנוכחות חברי הוועדה מר גבי כנפו ויו"ר הוועדה, אישרו 3 תוכניות ענק לפינוי בינוי בעיר אשדוד, מתחם הרב מימון בו יש סה"כ 1431 יח"ד והוא ממוקם ברובע ב', כמו גם מתחם הרמב"ם בו 804 יח"ד, וגם מתחם גאפונוב בו 756 יח"ד ברובע ה'.

עיריית אשדוד וראש העיר ד״ר יחיאל לסרי מקדמים מדיניות תכנון אשר מובילה ומעודדת תהליכי התחדשות עירונית.

יעד המדיניות הינו תכנון יעיל של הקרקע הציבורית ושדרוג המרחב הציבורי לרבות התשתיות העירוניות, שיפוץ וחידוש מבני המגורים ותוספת של מבני ציבור חדשים על מנת לשפר את איכות החיים של תושביה ולהגביר את העירוניות ורמת השירות לה זוכה התושב.

השקעה זו נשענת לרוב על תוספת יחידות הדיור חדשות אשר הקמתן מאפשרת קליטת זוגות צעירים בשכונות הוותיקות, החייאת מרכזים מסחריים, מרכזים עירוניים ומבני ציבור.
blank
על כן תהליך ההתחדשות העירונית מוגדר על ידי הנהגת העיר כיעד חברתי וציבורי לאומי אשר מאפשר לאזן את התפתחות העיר ולספק את הצרכים הציבוריים המחויבים מהרשות תוך ניצול מרבי של משאב הקרקע החסר.

כך יישמרו ויפותחו שטחים פתוחים וייעשה שימוש יעיל בקרקע, בתשתיות הקיימות ובמוסדות הציבור. תוספת בנייה זו תוביל להתחדשות המלאי הבנויות ותשדרג את השכונות הותיקות, הן מן ההיבט הפיזי והן מן ההיבט החברתי.


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
כתבות שאולי יעניינו אותך

הלכה לעולמה חיה וירג'יני ז"ל

צוות האתר

ראש העיר ד"ר לסרי התחסן בחיסון שלישי

משה סידי

גבר בן 43 נמצא אמש מוטל בביתו ללא רוח חיים במצב ריקבון קשה באשדוד

משה סידי