תתרגלו. אסותא אשדוד במרחק לחיצה על המסך

החל מהשבוע הקרוב ישיק בית החולים אסותא אשדוד את שירות ASSUTA WELCOME, 'דף נחיתה' שיגיע אל המסך שלכם בנייד או במחשב ובאמצעותו תוכלו לקבל שירות בבית החולים ולחסוך לכם זמן רב. לדוגמא, זימון תורים, קבלת מכתבי שחרור, מידע לקראת טיפול שתעברו בבית החולים, קשר ישיר אל בעלי תפקידים ואפילו "מיני קניון" שבו תוכלו להזמין מאחד העסקים מה שתרצו לפני הביקור ופשוט תעברו לאסוף אותו, וזו רשימה חלקית ביותר. מאירה אלדר, מנהלת השירות וחווית המטופל באסותא אשדוד: "המטרה להפוך את החוויה בבית החולים למיטבית כמה שניתן ולחסוך להם הרבה זמן". ד"ר ארז ברנבוים מנכ"ל ביה"ח: " זהו צעד נוסף למיצובו של בית החולים הציבורי אסותא אשדוד, לא רק כחדש ביותר כי אם גם למתקדם ביותר". בקרוב תתווסף לשירות גם מערכת ניווט בבית החולים. כל הפרטים על השירות החדש בכתבה.
בית החולים אסותא.
ביה"ח אסותא.

מכירים את זה שאתם משתחררים ברוך השם מבית החולים, כבר החלפתם את הבגד של המטופל בבגדים שלכם ואתם יושבים וממתינים במחלקה שעות. יושבים ומחכים למכתב השחרור. מידי פעם ככה מכניסים את הראש לחדר האחיות ושואלים אם יש כבר את המכתב המיוחל? אז זהו אפשר לשכוח מזה אם אתם בבית החולים אסותא אשדוד. מהשבוע הבא השירות הזה ועוד שירותים רבים שהייתם צריכים לחכות עבורם זמן לא מבוטל, יהיו זמינים לכם בנייד שלכם, או במחשב או בכל מסך אחר שתחליטו.

החל מהשבוע הקרוב, משיקים בבית החולים אסותא שירות חדש – ASSUTA WELCOME  "דף נחיתה" (החליטו לא ללכת על אפליקציה ומיד תבינו למה) שבעזרתו מאפשרים לכם למצוא מידע, אבל כמעט כל מידע, על בית החולים, לשירותים שאתם זקוקים להם כשאתם מגיעים אליו.

: דף הנחיתה החדש.

מאירה אלדר, 49, מנהל השירות וחווית המטופל באסותא אשדוד, שנמצאת בתפקיד 3 שנים, היא מהאחראיות על הפרויקט והיא מסבירה איזה שינוי עומד להתחולל בבית החולים, ומדובר, כפי שמיד תבינו, בשינוי גדול מאוד. מאירה: ."המטופלים יוכלו לדוגמא לזמן בעצמם תורים למכונים השונים בבית החולים ולשירותים השונים אצלנו. לדוגמא  אמ.אר.איי  או סי .טי , תור לקרדיולוג. לבריאות השד ועוד. הם כבר לא יצטרכו להתקשר או לבוא ולעמוד בתור. כמו כן יש אפשרות להגיע לתיק הרפואי שלהם שכוללים סיכומי ביקור במיון, אשפוז, מרפאות ומכונים, בדיקות דימות ועוד, הכל בהקלדה פשוטה של טלפון ותעודת זהות".  רגע יש עוד, "בלחיצה על אייקון 'מידע למטופל' תוכלו במקרה שתצטרכו נניח ניתוח, לקבל מידע על כל תהליך הניתוח עצמו, מה שיכול להרגיע אתכם. גם תקבלו מידע על הסדרי הנגישות של כל מקום בבית החולים ועוד".

ד"ר ארז ברנבוים מנכ"ל ביה"ח הציבורי אסותא אשדוד מברך על השירות: "מדובר בעוד מוצר חדש וייחודי לבית החולים הציבורי אסותא אשדוד. הצבנו לנו כמטרה לאמץ את הטכנולוגיה הקיימת על מנת לסייע לכלל המטופלים שלנו ולהנגיש להם את מרב המידע, בצורה הזמינה והמהירה ביותר. זהו  צעד נוסף למיצובו של בית החולים הציבורי אסותא אשדוד, לא רק כחדש ביותר כי אם גם למתקדם ביותר"

אחד הדברים שרוצים ליצור בבית החולים אסותא אשדוד באמצעות השירות הוא גם קשר אישי. על ידי פעולה קצרה ופשוטה של לחיצה על מסך תוכלו לקבל מידע על כל אחד מבעלי התפקידים ואפילו דרך ליצור איתם קשר ישיר.

ב אסותא אשדוד החליטו ללכת על 'דף נחיתה', שזה במילים אחרות דף אינטרנט יחיד, בניגוד לאתר אינטרנט שלם בעל דפים מרובים, המוקם ברוב המקרים על מנת שיגיעו אליו מקישור. תפקידו של דף הנחיתה הוא למקד את תשומת לבו של המבקר למסר ספציפי.

מאירה אלדר מסבירה בדיוק מדוע לא בחרו באפליקציה: "בחלק מבתי החולים החליטו ללכת על אפליקציה. אנחנו החלטנו שאנחנו לא רוצים לעשות אפליקציה מאחר ולבית חולים מגיעים לביקור שהוא חד פעמי ברובו. בסקר שערכנו גילנו שאנשים לא יורידו אפליקציה כזו שתתפוס להם מקום בנייד, מאחר והם לא צריכים את זה באופן קבוע, והפתרון הטוב ביותר עבורם במקרה הזה הוא דף נחיתה".

מאירה אלדר, מנהלת השירות וחווית המטופל.

אז איך זה מתבצע?

"יש שני אופנים. הראשון כשהמטופלים מזמנים תור הם מקבלים קישור בהודעת אס אמ אס עם פרטי התור ודף הנחיתה לצדו. מזמינים אותם להצטרף לשירות. המקרה השני הוא שמבקרים ומלווים מגיעים לבית החולים אנחנו מציעים להם להצטרף לשירות על ידי סריקה של קוד במסכי מידע שיוצבו בכניסה לבית החולים".

מה הצפי שלכם?

"בשבוע הקרוב נצא לדרך. אנחנו לא יודעים כמה יצטרפו, אבל משערים שיהיה לזה שימוש נרחב כי זה נותן מענה מצוין לקהל גדול מאוד".

אחד הדברים המעניינים, החדשים, המיוחדים והייחודיים שיש בדף הנחיתה של בית החולים – ASSUTA WELCOME, הוא 'מרכז הקניות'. אייקון עם פירוט נותני השירות החיצוניים בבית החולים. רוצים להביא מתנה לחולים שמאושפזים? לא צריך יותר לשבור את הראש, לעצור בדרך ולחפש. נכנסים, מזמינים ובאים לקחת. בין החנויות תמצאו את, סטימצקי, שיפודי ציפורה, קפה ליון, שילב, מרכז לאביזרים אורתופדיים, רשת BE, עולם הממתקים, אייס בר. במילים אחרות מדובר במעין "קניון קטן", שניתן להזמין אליו לפני ההגעה ואח"כ פשוט זה מחכה לכם.

ד"ר ארז ברנבוים מנכ"ל ביה"ח. " מדובר בעוד מוצר חדש וייחודי לבית החולים".

בבית החולים כבר חושבים על עוד מידע באמצעות ASSUTA WELCOME . אחד הדברים המתוכננים בתוך דף הנחיתה הוא לא פחות מאשר מערכת של ניווט בתוך בית החולים. מאירה מסבירה: "מדובר באפשרות של ניווט שמטופלים יקבלו בכדי לדעת בדיוק איך להגיע לשירות שהוא הזמין או הופנה, ואיפה הוא נמצא".

מה עושים עם מבוגרים שלא משתמשים בזה?

"דף הנחיתה הוא בנוסף, לא במקום. הוא לא לוקח את המקום של שירותי אישי ומקצועי שנמשיך לתת כמו תמיד"

מאירה מסכמת את האני מאמין שמאחורי השירות החדש"  :אנחנו מגישים באמצעות השירות החדש למטופלים, בני משפחותיהם ומי שמגיע אלינו, מידע על מגוון רחב של שירותים בצורה זמינה וידידותית. אנחנו תמיד חושבים עוד צעד אחד לקראתם בכדי להפוך את החוויה בבית החולים למיטבית כמה שניתן, ולחסוך להם הרבה זמן". תתרגלו.

 

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך