דצמבר 8, 2021
חדשות אשדוד

נמל אשדוד השיק את תכנית הבטיחות החדשה

התכנית החדשה מחייבת הן את העובדים והן את המנהלים לנהוג באחריות ולשמש דוגמה אישית. מנכ"ל הנמל, שיקו ז'נה: "אנו מאמינים כי גישה יזומה ופרואקטיבית תסייע למנוע את התאונה הבאה".

איר מרקטביץ מהנדס הבטיחות. (צילום: פבל טולצינסקי).

נמל אשדוד קיים השבוע כנס בנושא בטיחות בהשתתפות עשרות מעובדי נמל אשדוד בהובלת מנכ"ל הנמל, שיקו ז'נה ומהנדס הבטיחות, יאיר מרקוביץ.

בדבריו, פתח ז'נה והכריז על מהלך הכולל השקת תכנית בטיחות חדשה: "אנו משיקים כיום תכנית חדשה, פרואקטיבית, יזומה, בשם "שינוי כיוון". אנחנו רוצים לקחת בשתי ידיים את הנושא ולפעול לטובתו. אנו מאמינים כי גישה יזומה ופרואקטיבית תסייע למנוע את התאונה הבאה, מתוך רצון להשקיע בתרחישים הצפויים, ולהתכונן גם למקרים שאינם צפויים."

הנהלת נמל אשדוד רואה בבטיחות ערך עליון ומאמינה כי רמת הבטיחות משיקה לאיכות הביצועים וכי קיימת קורלציה ביניהם. מכאן, ששמירה על איכות הביצועים תביא לעלייה בשמירה על הבטיחות. מתוך כך, התכנית החדשה אשר מציבה את ביטחונם ובטיחותם של העובדים מעל לכל ומחייבת הן את העובדים והן את המנהלים לנהוג באחריות ולשמש דוגמה אישית. ז'נה הוסיף: "התכנית החדשה תסייע לנו לשמור הקפדה יתרה על ציוד עבודה תקני ואיכותי, פיתוח הדרכה ויישום של שיטות עבודה וניהול סיכול מושכל".

בהמשך העביר אלוף במיל' אליעזר שקדי הרצאה בנושא הובלה, מצוינות ותרבות ארגונית וכן מהצגת יחיד של השחקן שמואל אדלמן בשם 'הנסיעה האחרונה' העוסקת בבטיחות בדרכים.

 

 


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
כתבות שאולי יעניינו אותך

יהודית ביטון התמנתה למנהלת אגף החינוך העל יסודי בעיר

משה אלבז

עיריית אשדוד: רמת כוננות 3 לקראת הסערה הערב

משה אלבז

הילד העיוור זכה לתפילין במתנה לאחר שלא יכול היה להרשות לעצמו לקנות

משה סידי