דצמבר 8, 2021
חדשות אשדוד

טקס עובדים מצטיינים בחברת נמל אשדוד לשנת 2020

המדובר ב-7 עובדים מצטיינים לשנת 2020. מנכ"ל חברת נמל אשדוד, שיקו זאנה: "נמל אשדוד רואה בעובדים ובעובדות כמגדלורים לשאר העובדים וכן חלק בלתי נפרד ושותפים מלאים למסע היומיומי השומר על תפקודו של המשק והכלכלה הישראלית.

המצטיינים.

חברת נמל אשדוד פרסמה את שמותיהם של 7 עובדים מצטיינים לשנת 2020, במסגרת טקס מיוחד שנערך במעמד מנכ"ל חברת הנמל, שיקו זאנה, סמנכ"ל משאבי אנוש, חברי הנהלה, נציגות העובדים, ומשפחות העובדים המצטיינים.

שני המצטיינים הנמליים לשנת 2020 הם רן פוסלושני, מפעיל מתקן תפזורת במחלקת תפזורת ועופר שטקלמן, מנופאי חוף במחלקת תפעול. בנימוקי הבחירה נכתב כי פוסלושני הינו עובד מסור ואמין, משמש יד ימינו של מנהל המשמרת ובולט כמפעיל מוערך ואכפתי. הנהלת הנמל ציינה כי הוא מגלה רצון לשפר וייעל את העבודה באופן תמידי, בעל השפעה חיובית על הסביבה, יוצר שיתופי פעולה פוריים עם עמיתיו, ותמיד נכון לסייע לחבריו לעבודה. שטקלמן, עובד יוזם, אחראי ומסור. הנהלת הנמל ציינה כי הוא תורם מזמנו ויכולותיו לביצוע המשימות באופן הטוב והיעיל ביותר וכי תרם לשעות ומשמרות נוספות בכל התפקידים אליהם הוכשר. עוד נכתב כי מקפיד ליזום ולהציע רעיונות לשיפור השירות ללקוחות. שטקלמן מתנדב במד"א לטובת הקהילה, רווחתה ובריאותה.

מצטיינים נוספים הם מרדכי אשכנזי, סוור במחלקת תפעול; ערן בן שבת, מנופאי שער במחלקת תפעול; ליאת אוחיון, מתאמת התקשרויות לרכש ושירותים במחלקת רכש; נטלי לוי, חשבת/בוחנת במחלקת חישובים ורינת דודיק, עוזרת ראש יחידת תכנון ובקרת משאבים בחטיבת משאבים.

מנכ"ל חברת נמל אשדוד, שיקו זאנה: "נמל אשדוד רואה בעובדים ובעובדות כמגדלורים לשאר העובדים וכן חלק בלתי נפרד ושותפים מלאים למסע היומיומי השומר על תפקודו של המשק והכלכלה הישראלית. בשנה האחרונה חווינו רצף משברים ואתם עמדתם מולם בגבורה ראויה להערכה. גם במהלך משבר הקורונה וגם בסבב הלחימה האחרון, עמדתם איתנים. נמל אשדוד מהווה נכס אסטרטגי ועורק ראשי והתפתחותו לאורך השנים הציבה אותו בחזית עולם הנמלים הגלובלי, באופן שלא היה מתקיים אלמלא ההון האנושי האיכותי שיש בנמל. אתם, העובדים המצטיינים, מהווים מנוע הצמיחה המוביל את החברה אל עבר יעדים שאפתנים חדשים ובזכותכם גם נשיג אותם. כל משפחת נמל אשדוד מודה לכם על תפקודכם המסור, נמשיך להסתכל קדימה ונשאף להישגים עסקיים משמעותיים ולשגשוג".


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
כתבות שאולי יעניינו אותך

יהודית ביטון התמנתה למנהלת אגף החינוך העל יסודי בעיר

משה אלבז

עיריית אשדוד: רמת כוננות 3 לקראת הסערה הערב

משה אלבז

הילד העיוור זכה לתפילין במתנה לאחר שלא יכול היה להרשות לעצמו לקנות

משה סידי