סקר קרקע – כך תבטיחו לעצמכם סביבת חיים בטוחה יותר

הדבר הטוב ביותר עבור קרקע לפני שתהפוך ברת שימוש זו הסקירה שלה, האם היא באמת בטוחה לכם? כדי שיהיה אפשר להכשיר את הקרקע תידרש מכם בדיקת סקר קרקע במטרה לקבל פירוט מלא על אודות הקרקעות ובתנאי שהבדיקה תבוצע על ידי טובי הבודקים שיאפשרו בסופו של דבר גם לכם לחיות בסביבה נטולת סיכונים
צילום: CANVA

א. ב. פ הנדסת כימיה ואוורור בע"מ מספקים לכם את שירותי סקר הקרקע הטובים ביותר וממזערים נזקים עוד בשלב המוקדם של השימוש בקרקע – הכול בהתאם לדרישות היועצים לרבות מתכנני פרויקט הבנייה. 

א. ב. פ הנדסת כימיה מספקים לכם את מיטב הבודקים והבדיקות, שימוש במעבדות ייעודיות, ציוד מתאים ומתקדם והכול במטרה אחת, להכשיר את הקרקע למצב הכי טוב שלה ולמטרה אליה יועדה. 

מהי בדיקת לחות לאחר הצפה ומתחת לריצוף? 

אחת הבעיות הנפוצות ביותר בבית מגורים זה עניין הרטיבות מתחת לריצוף לאחר הצפה ובדיוק שם קיימת חשיבות לבדיקה לחות מיד לאחר התרחיש הנ"ל. במקרה זה שבו הצנרת או התשתית נפגעה גם היא הדרך היחידה היא לדעת מה כמות המים העומדים שנותרו מתחת לרצפה. 

זו בדיקה חשובה ביותר ולצד בדיקות סקר קרקע גם בדיקה שמטרתה למנוע את חלחול המים לתשתית עצמה. 

אז אם זה כבר קרה והייתה לכם הצפה רצוי שלא תחכו לרגע האחרון, בצעו בדיקה של לחות אבל בו זמנית התעניינו גם באשר לבדיקת רטיבות בתשתית עצמה, שתי פגישות שאי אפשר לפסוח עליהן היות ששתיהן היחידות שתוכלנה לספק מידע קביל במטרה לאמוד נכון את הנזק הן מול חברות ביטוח והן מול בתי המשפט.  

ביצוע בדיקת לחות תבוצע על ידי גופים מיומנים ובהתאם למכון התקנים הישראלי. כמו כן האדם שיבצע את הבדיקה חשוב כי עבר את ההכשרה התאימה ובו זמנית יכול לסיים את הבדיקה תוך חצי שעשה כשהוא מבטיח לכם ממצאים ותוצאות בזמן הקצר ביותר. 

סקר קרקע ובנייה בטוחה – יתרונות סקר קרקע 

לבדיקת סקר קרקע יש לא מעט יתרונות וכאשר מדברים על התפתחות והתיישבות מורחבת מדברים בין היתר גם על ייעוד הקרקע למטרת מגורים. 

לא משנה מה תעשו, יש דברים שלא יעברו לכם ללא אישורים וחלק מזה מתחיל ונגמר בבדיקת סקר קרקע. בדיקת סקר אשר מטרתה לאתר את הסכנות ואת הזיהום, למגר אותם והכול במטרה לאפשר חיים טובים יותר.   

לסיכום,  בדיקת סקר קרקע מקיפה תאפשר השגת תמונה ברורה על אודות מצבה של הקרקע. הבדיקות שתידרשנה הן סקר הקרקע בעבר (רקע היסטורי), סקר גזי הקרקע ובסופו של דבר דיגום הקרקע עצמה. 

עומדים על קרקע פוטנציאלית או שאולי אין לכם מושג איך לאמוד את הנזק שנגרם בשל הרטיבות בדירה? א. ב. פ הנדסת כימיה מביאים לכם את הבשורה לאיכות חיים ללא פשרות.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך