סגן מפקד החטיבה הדרומית באוגדת עזה בטור אישי לתושבי הדרום

סא״ל עמרם חיון כתב בין היתר: "אני עושה עצירה קטנה להוקיר ולהעריך את ההתמודדות שלכם, העורף".
סא״ל עמרם חיון. צילומים: דובר צה"ל.

סא"ל עמרם חיון, מי שמשמש כסגן מפקד החטיבה הדרומית באוגדת עזה, מצא זמן בכל הלחימה שמתרחשת בימים האלה, לכתוב טור אישי לתושבי הדרום בו הוא מוקיר את העמידה שלהם ומבטיח כי ידאג חייליו לשקט להפ הם ראויים.

״לאזרחי מדינת ישראל, ותושבי הדרום בפרט; בחלוף שבעה ימים מפרוץ מבצע 'שומר החומות', אני עושה עצירה קטנה להוקיר ולהעריך את ההתמודדות שלכם, העורף. בימים האחרונים, חמאס סופג מכה קשה שלא ציפה לה. לא הופתענו – מאז ומתמיד עזה הייתה ונשארה הגזרה הנפיצה ביותר. משימתנו המרכזית הייתה ועודנה להחזיר את הביטחון לתושבי ישראל, ולשם כך אנו מרכזים מאמצים בכדי לפגוע פגיעה קשה בחמאס"

סא"ל חיון ממשיך: "אני, סא״ל עמרם חיון, סגן מפקד החטיבה הדרומית באוגדת עזה, נשוי ואב לחמישה ילדים ונמצא רחוק מהמשפחה. אין הדבר קל עבורי, להשאיר את המשפחה בדימונה תחת מטחי הרקטות. אלא שזוהי ה׳קריאה לדגל' שבשמה אני משרת את מדינת ישראל כבר למעלה מ-16 שנים. אזרחי המדינה, ביניהם גם משפחתי, ראויים לשקט בטחוני, ולאפשר זאת זו מהות תפקידי. אני גאה ומוקיר את הזכות להיות אמון על בטחונם של אזרחי ישראל, ואומר בפה מלא כי אני בטוח שחיילינו הם הטובים ביותר, המדויקים ביותר והמקצועיים ביותר לנצחון במערכה זו. שנדע ימים שקטים יותר"

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך