בני ערובה / רונן פייגנבוים

בלי לתפוס צד, באמת בלי, לא האמנתי לאחרונה למה שאני קורא, שומע או רואה. עד כדי כך בדקתי שוב וגילתי שזה אכן המצב. לצערי הרב הידיעות שהגיעו מכלי התקשורת הבהירו לי שאני לא הוזה, למרות שזה היה נראה כהזיה, ובמה דברים אמורים. אז ככה. כלי התקשורת השונים דיווחו בהרחבה כי בעקבות ויכוח על מינוי או אי מינוי של שר משפטים, מתעכבת הזמנת החיסונים העתידיים נגד נגיף הקורונה מחברת פייזר. לקרוא ולא להאמין. לא מביאים לנו חיסונים!! בדיוק מה שאתם קוראים...

העניין היה ויכוח בין בני (קיבלתי 8 מנדטים בבחירות אז אני כוכב) לבין בנימין (אין לי תחליף) נתניהו. גנץ רצה למנות את עצמו לשר משפטים, מאחר ואין אחד כזה זמן רב, נתניהו סירב, אז גנץ מצידו סירב לאשר בממשלה את קניית החיסונים. בקיצור שניים רבים והשלישי, אנחנו, סובלים, ואם נהיה קצת פחות קורקטיים, אז אנחנו פשוט בני ערובה בידיהם. עצוב. עצוב מאוד.

לא נכנס לזה פוליטית ולא נכנס לעניין מי צודק או לא, כי שניהם טועים לטעמי. איך יכול לעלות על הדעת לשים עניין כזה חשוב, כמו החיסונים לדיון פוליטי? גם העובדה שנתניהו לא ממנה שר משפטים אינה בריאה לנו, אבל בוודאי לא בריא שגנץ לא מוכן לאשר את החיסונים שאנחנו זקוקים, או נזדקק בעתיד בכדי לחזור לשגרה המבורכת שבאה עלינו לטובה. תגידו מה יהיה אתכם? השתגעתם? באמת רק שואל. שימו הכל בצד, תדאגו לעם ואח"כ תשברו את הראש. לא תרתי משמע, אבל לפחות שיכאב לכם. כי לנו עשיתם כאב כזה.

הרי שני האדונים הנכבדים (קראתי להם ככה כי בכל זאת זה עיתון מכובד) שמו את טובתם האישית לפני טובתנו, איש איש מטעמו. אני רוצה פעם אחת להרגיש שאנחנו לפני הכל. פוליטיקה אחרת כפי שהבטיחו לנו גם הם, ולא רק הם. בינתיים לא רק שאין פוליטיקה אחרת, אלא היא הולכת ונהיית גרועה יותר, עד כדי שאנחנו מתגעגעים לישנה, שבה לפחות שרר כבוד בין יריבים ממפלגות שונות, והכבוד היה כולו שלנו.

דמוקרטיה למי ששכח, ונראה לי שבנימין, תבחרו איזה מהם שאתם רוצים, שכח את זה קצת – הוא שלטון העם. לא לשלוט בעם. שימו לב להבדלים בניואנסים. הם צריכים לתת לעם לשלוט דרכם ולא שהם ישלטו בנו דרכינו. ביבי וגנץ צריכים להבין כי העם היושב בציון הוא דעתן, ויותר מזה הוא לא מוכן שעבור דעות שונות ישחקו בו או בבריאותו.

כמו שזה נראה אנחנו לקראת בחירות מספר 5. אני מקווה שלא, אבל זה יהיה לא חכם להגיד שזה לא באופק. חשוב מאוד שתזכרו את זה ברגע שאתם מגיעים לקלפי. חשוב שתזכרו מה חלקו של כל אחד בעניין. תחליטו אתם מי צודק, זה שלכם, אבל אני רק אומר שאותי אנשים שבטוחים שהאמת היא רק שלהם.. מאוד מפחידים.

שבת שלום

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך