אפריל 16, 2021
חדשות אשדוד

לוחם שייטת ורס"ל המשרת בטייסת 107, מצטייני הרמטכ"ל לשנת 2021 מאשדוד

השניים קיבלו ביום ראשון את 'אות הרמטכ"ל' למצטיינים, לקראת יום העצמאות.  רב-אלוף אביב כוכבי: ״תנאי יסודי למנהיגות הוא שמירה על נורמות וערכים".

רס"ל א'. (צילומים: דובר צה"ל)

לקראת יום העצמאות מעניק הרמטכ"ל את 'אות מצטיין הרמטכ"ל'. תואר המביע את ההערכה של צה"ל לחייליו המצטיינים. ביום ראשון נערך טקס בראשות ראש המטה הכללי, רב-אלוף אביב כוכבי ובהשתתפות חברי פורום המטה הכללי ומפקדי החילות.

בטקס הוענקו אות הצטיינות הרמטכ"ל ותעודות הצטיינות ל-60 קצינים ונגדים מיחידות צה"ל השונות, על תרומתם הבולטת ביחידותיהם ועל היותם דוגמה ומופת כמפקדים בצה"ל. שניים מהם, רס"ל ת' ורס"ל א', הם מאזור אשדוד. רס"ל א' הוא לוחם בשייטת 13 ורס"ל ת' ממחלקת החימוש בטייסת 107.

רב-אלוף אביב כוכבי: ״תנאי יסודי למנהיגות הוא שמירה על נורמות וערכים. אין דבר חזק ומשמעותי יותר בהתנהלות יחידה מאשר התרבות שקיימת בה, ועמוד השדרה הערכי שלה, אשר מקנה לה יציבה ראויה".

blank
רס"ל ת

רס"ל ת' ממחלקת החימוש בטייסת 107, מצטיין רמטכ"ל לשנת 2021.

ת' בן 27, תושב העיר אשדוד, משרת במחלקת חימוש בטייסת 107. התגייס בשנת 2013, הגיע לחיל האוויר וסיים טירונות של החיל בניצנים.  משם המשיך לבסיס הטכני בחיפה כטכנאי. לאחר שנתיים וחצי בבסיס הטכני, עבר לשרת בחצרים כראש צוות חימוש למשך שלוש שנים. במהלך שירותו מנע ת' אסון בכך שזיהה אמל"ח לא תקני על מטוס, אירוע שזכור לו במיוחד. ת' למד בישיבה וכיום לומד הנדסת חשמל. הוא מאורס לרס"ל בלולו אשר משרתת גם היא בחיל האוויר ובמסגרת תפקידה אחראית על הקשר בין גף טיסה לגף הטכני. בעבר קיבל הצטיינות נוספת – מצטיין בסיס.

לוחם השייטת 13, רס"ל א', מצטיין רמטכ"ל לשנת 2021.

א' התגייס ב -2017 לשייטת, "לקחתי חלק באירועים שונים בשירותי הצבאי".  מפאת תפקידו, לא ניתן לספר על א' הרבה, אך כן היה חשוב לו לומר דבר אחד: "רציתי להגיד תודה ללוחם שחנך אותי כשהגעתי לפלגה, ובהמשך הפך למפקד הצוות שלי.  לאורך כל השירות הצבאי שלי עברנו הרבה ולחמנו ביחד, ורציתי להודות לו על זה שהוא עזר לי להפוך למי שאני היום."


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
כתבות שאולי יעניינו אותך

תתרגלו: מיום ראשון אין חובת עטיית מסכות בחוץ

משה סידי

פועל נפל מגובה של שישה מטרים במפעל אגן כימיקלים – צפו בחילוץ

משה סידי

רכב עלה באש ברובע הסיטי – צפו

משה סידי