פברואר 27, 2021
כדורגל ספורט

השופט ליאני: "מי שישלח לי קללה, איום או הטרדה יזכה לתלונה במשטרה או תביעה"

ליאני החליט לא לשתוק יותר. השופט ששפט את משחק הדרבי החיפאי, עם האירועים הסוערים שבסיומו, פרסם פוסט נוקב ובו שיתף את הודעות האיומים שקיבל בימים האחרונים. ליאני אף הודיע כי כל איום יסתיים בתלונה במשטרה ובתביעה.

שופט הכדורגל , לירן ליאני, כתב היום, שישי, פוסט קשה בעקבות הודעות שקיבל בימים האחרונים לטלפון האישי שלו. ליאני ששפט את משחק הדרבי של חיפה שבוספו היו אירועי אלימות בין שתי הקבוצות, החליט לא לשתוק ופרסם פוסט נוקב וכן את ההודעות שנשלחו  לו כדוגמא
blank
ליאני כתב:  בקשה: זה שאני שופט כדורגל, שמשקיע את כל כולו בשיפוט מגיל צעיר ומקריב הכל אבל הכל כדי להצליח, לא אומר שאני צריך להיחשף לשפה אלימה מצד כל מי שמרשה לעצמו להשתלח בי בקלות חסרת רסן.
blank
הוא המשיך: "ולכן מבחינתי הגיע הזמן להתמודד עם הנושא הזה פעם אחת ולתמיד ואני כותב את הדברים בצורה מכובדת וברורה שלא תשתמע לשתי פנים: (אני חלילה לא מאיים אלא מבקש שתבינו ושתכבדו את הפרטיות שלי) מהרגע, כל מי שירשה לעצמו לשלוח הודעה לטלפון הפרטי שלי, בכל דרך שהיא, שתכלול איומים, הטרדות, שפה אלימה ומאשימה, קללות או כל הודעה אחרת שתגרום לי לתחושת אי נוחות, יקח בחשבון שתלונה במשטרה ו/או תביעה אזרחית תהייה המענה מצידי.אין כל סיבה בעולם שאני או חברי למקצוע נתמודד עם הודעות מהסוג הזה. כבדו אותנו  מצרף מספר דוגמאות ולא מהמשתלחות ביותר".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
כתבות שאולי יעניינו אותך

שיא שלילי בהרצליה

משה סידי

מכבי אשדוד צרפה את אייק אופייבו

משה סידי

7 בום

משה סידי