פברואר 26, 2021
קורונה

מערכת החינוך תישאר סגורה עד ליום חמישי

ועדת השרים להתמודדות עם נגיף הקורונה אישרה במשאל טלפוני את הארכת התקנות בדבר סגירת מערכת החינוך (למעט החריגים המאושרים כיום) ביומיים נוספים, עד ליום חמישי, ה-11.2.21 בשעה 07:00.

הלימודים בגנים ובבתי הספר לא יתחדשו לפחות עד יום חמישי הקרוב – כך החליט  קבינט הקורונה. שרי הקבינט צפויים להתכנס הערב לדיון נוסף. לפי ההצעה המתגבשת שצפויה לעלות מחר להצבעה, בשלב ראשון ישובו ללימודים ביום חמישי, ה-11.2.21 בשעה 07:00,  ילדי הגנים ותלמידי כיתות א'-ד' בלבד, ביישובים צהובים וירוקים.

מתווה החזרה ללימודים כלל במקור גם את כיתות י"א וי"ב, ולא ברור כעת מתי הם ישובו ללמוד. לפי המתווה המקורי, ביישובים כתומים ואדומים היו אמורים לפעול מוסדות החינוך – לרבות גני הילדים – בקפסולות של חצאי כיתות, כך שכל תלמיד יבוא לבית הספר לסירוגין פעם ביומיים והלימודים יתקיימו באוויר הפתוח בלבד. תלמידי כיתות ה'-י' ימשיכו ללמוד מרחוק בכל היישובים.

בישיבת השרים שבה גובשו עקרונות החזרה ללימודים, לא דובר על הגיל הרך אלא רק על השכבות שבאחריות משרד החינוך, מגיל שלוש ומעלה. לפי מקורות המעורים בפרטים, משרד הבריאות לא ידרוש בסופו של דבר חלוקה לקפסולות ולמידה באוויר הפתוח במסגרות לגיל הרך, שיוכלו לשוב לפעילות מלאה גם ברשויות הכתומות והאדומות לאחר שהממשלה תאשר זאת.


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
כתבות שאולי יעניינו אותך

הממשלה אישרה עוצר לילי בפורים

משה סידי

"צמצום מיטות במחלקת קורונה, לא יהיה לפני חג הפסח"

משה סידי

אלה תקנות תכנית היציאה מהסגר שתחל ביום ראשון

משה סידי