מרץ 8, 2021
כללי

איך ניתן להציל חובות אבודים של החברה?

לכל חברה וכל בית עסק בישראל, יש את האתגרים האישיים שלו. אך יחד עם זאת, כמעט כל בית עסק בישראל מתמודד בשלב כזה או אחר עם מצב של חובות אבודים, של לקוחות שפשוט לא מוכנים לשלם.

קביעת בית משפט

זה הוא לא מצב פשוט, במיוחד מפני שאתם צריכים את הכסף על מנת להמשיך להניע את בית העסק שלכם, אבל אתם לא רוצים להרוס את מערכת היחסים עם הלקוח. ולכן צריך למצוא את האיזון הדק בין הצורך להציל חובות אבודים, לבין הצורך לשמור על הלקוח לטווח הארוך ולהמשיך להכניס רווחים לחברה. את האיזון הזה יש רק דרך אחת לשמר, והיא על ידי חברה מקצועית שמלווה את תהליך העבודה שלכם.

האם חובות אבודים הם באמת "אבודים"?

על פי רוב, ניתן להציל חובות אבודים על ידי:

  1. פנייה מקצועית ללקוח – אנשים שמבינים לעומק את הליך הגבייה, את העבודה עם כספים ואת ניהול הכספים, יפנו בצורה מכבדת ומכובדת גם ללקוחות המורכבים והקשים ביותר.
  2. הבנת הקושי בתשלום – צריך להבין מהם האתגרים הכלכליים של הלקוח, שמונעים ממנו לבצע את התשלום כמו שצריך, לפני שממשיכים בתהליך הגבייה.
  3. יצירת מענה הולם – אם יש לכם אפשרות כזו, נסו להתאים את צורת התשלום של הלקוח והמצב הכלכלי שלו, כדי להקל על פריסת החוב. וכך תשמרו את הלקוח ותקבלו את הכספים שמגיעים לכם.

רק חברה מקצועית תבצע את העבודה בשבילכם

במידה בלתי מבוטלת, הדרך הכי טובה להגיע למצב שבו אתם מוצאים דרך לגבות חובות אבודים, היא על ידי פנייה לחברה חיצונית שמנהלת את הליך הגבייה כולו. ידע וניסיון, כמו גם היכרות עם ההסכמים של הלקוח, יאפשרו תהליך של מיצוי כל האפשרויות אשר בסופו, תהיה לכם דרך לקבל את הכספים שלכם ולהימנע ממצב של סכסוך משפטי ארוך שנים. חברה מקצועית, תטמיע מערכות ואנשים, תיצור תהליכי העבודה מסודרים ובעיקר תשמור את הערכים של החברה שלכם, גם בעבודה מול לקוחות לא פשוטים לאורך זמן, והכל כדי להגיע להצלחה המיוחלת.


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
כתבות שאולי יעניינו אותך

מעקות זכוכית מעוצבים

צוות האתר

כל הקודם זוכה – חופשה משתלמת באילת

צוות האתר

שיימינג ולשון הרע בפייסבוק; מה עושים? כיצד מתמודדים?

צוות האתר