מבצע החיסונים של מינהל השירותים החברתיים

המינהל לשירותים חברתיים השלים היום עוד מבצע חיסונים מורכב וגדול שהקיף 1,400 תושבים מחוזקי רווחה. המבצע שהחל לפני כחודש במנה הראשונה, הסתיים היום עם מתן המנה השנייה ורשם הצלחה לוגיסטית וארגונית מרשימה. שאפו לכל עובדי המינהל שנטלו חלק במבצע.

עוד מבצע מוצלח נרשם לזכות עובדי המינהל לשירותים חברתיים, והפעם מבצע חיסונים ל-1,400 תושבים מחוזקי רווחה. המבצע החל לפני כחודש ימים באולם הספורט של מקיף ח׳, אשר הוסב למתחם חיסונים גדול עם12 עמדות חיסונים, תשתית מחשוב ועמדות קליטה. האוכלוסייה שהגיעה אז להתחסן כללה משפחות נתמכות, אוכלוסיות עם נחישות, אוכלוסיות על הרצף האוטיסטי, קשישים ועוד. אשר הגיעו למקום בשעות הבוקר בהתאם לסדר שנקבע.

במתחם החיסונים המתינו לבאים אנשי מד״א ומתנדבים וקיבלו את התושבים ברגישות גדולה, תוך שהם מסבירים להם על החיסון על המשמעויות וההבנה שמדובר בשליחות חברתית ממעלה הראשונה ששומרת על בריאות המתחסנים ומי שמסביבם ולבסוף כולם חוסנו.

היום הושלם החלק השני במתן מנה שנייה לכל המתחסנים. ״מבצע חיסון שני הסתיים בהצלחה גדולה, ועכשיו גם ניתן לשחרר חיוך קטן מלווה בתקווה שהענקנו ביטחון בריאותי לאוכלוסיות היקרות של כולנו ולמשפחותיהם" אמרה רונית צור, ראש מינהל השירותים החברתיים והוסיפה: "זאת ההזדמנות להודות למשרד הרווחה, למד"א, למתנדבות ולמתנדבים היקרים ולעובדות ועובדי המינהל לשירותים חברתיים."

המינהל לשירותים חברתיים מפעיל מערך פעילות מורכב וגדול על מנת לקיים הן פעילות שוטפת וסיוע לתושבים שונים והן פעילות בעלת זיקה למשבר הקורונה. כל פעולה כזאת מחייבת היערכות מקדימה, מיפוי, איתור מרחב מתאים, גיוס ושיבוץ מתנדבים ולבסוף ביצוע עם יכולת הכלה ורגישות מלאה. על כל אלה מגיעות לעובדי המינהל פרגון ענק!!! שאפו.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך