ינואר 16, 2022
חדשות אשדוד

בעקבות העימותים הקשים: רבני הפלג שוקלים לקרוא לבחורים מכל הארץ להגיע לאשדוד

בפלג עצמו הוציאו מכתב בו הם מגנים את משטרת ישראל אשר מנסה לסגור את ישיבת גרודנא בה קיימת פנימיה לטענתם

בעקבות העימותים הקשים בין הפלג הירושלמי למשטרה, שוקלים רבני הפלג לקרוא לבחורי ישיבה מכל רחבי הארץ להגיע לאשדוד.

במכתב שיצא מטעם הפלג הירושלמי נכתב: "הציבור החרדי ברחבי הארץ נחרד לשמוע על הניסיון הנפשע מצד משטרת אשדוד – לסגור את הישיבה הגדולה – גרודנא, ולפנות משם את מאות תלמידי הישיבה הספונים באהלה של תורה.

בשעה זו מתגודדים מחוץ לשערי הישיבה כוחות גדולים של משטרה, ובחורי הישיבה עוצרים את הסגירה בגופם ממש. לא מדובר בניסיון לסגור תלמוד תורה, מדובר בניסיון הזוי לסגור ישיבה בישראל, מבלי כל סיבה חוקית. יוזכר כי גם בתקנות הסגר לא נאסר להפעיל ישיבה המחזיקה מסגרות עם פנימייה.

במעונם של גדולי התורה מתנהל דיון בשעה זו, ונשקלת האפשרות לקרוא לציבור מכל רחבי הארץ להגיע בהמוניו לאשדוד ולמנוע פיזית את העוול המחריד והנורא של סגירת ישיבה בישראל. דעו נא זאת, ישיבה בישראל לא תיסגר, נקודה!".

מן ההגינות צריך לציין שהפלג הירושלמי הינו זרם קיצוני אשר אינו מקשיב לרובם של רבני הציבור החרדי אשר הורו להישמע להוראות משרד הבריאות.


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
כתבות שאולי יעניינו אותך

גשם זה לחלשים….

משה סידי

עקב עומס באסותא אשדוד אמבולנסים יופנו לבתי חולים אחרים לזמן מוגבל

משה סידי

בדיקות קורונה השבוע-מה-16.01.22 עד 22.01.22

משה אלבז