אפריל 20, 2021
חדשות אשדוד

סיפור הצלחה: 500 אנשי צוות רפואי ב'אסותא אשדוד' חוסנו תוך 5 שעות

היום החלו בבית החולים לחסן את הצוות הרפואי, תוך 5 שעות בלבד חוסנו כ- 500 אנשי צוות שמונים שליש מכלל הצוות, בבית החולים הודיעו שמבצע החיסונים יימשך עד שכולם יתחסנו

ביה"ח הציבורי אסותא אשדוד: בתום 5 שעות מתחילת יום החיסונים הראשון- כ 30% מהעובדים חוסנו. ד"ר ארז ברנבוים מנכ"ל ביה"ח: "אני צופה כי תוך ימים נהיה בין בתי החולים המחוסנים בישראל וכך גם הבטוחים ביותר".
 
בית החולים הציבורי אסותא אשדוד, החל היום במתן חיסונים. בשלב הראשון יחוסנו עובדי בית החולים, אוכלוסיות בסיכון ובהמשך ועל פי הנחיות משרד הבריאות עובדי מערכת החינוך והאוכלוסייה הכללית.
בבית החולים נרשמה היענות שיא מצד העובדים, ועם סיום יום החיסונים הראשון, עומד אחוז המתחסנים בקרב עובדי בית החולים על כ 30%.

בבית החולים ביקשו לציין, כי אפשרות החיסון פתוחה לא רק עבור הצוותים הרפואיים כי אם לכל עובדי בית החולים. יתרה מכך, בית החולים כיבד בחיסון הראשון את אחת מעובדות המשק.
blank
ד"ר ארז ברנבוים מנכ"ל ביה"ח: "עם פתיחת יום החיסונים חזינו בהיענות שיא של כלל העובדים לבוא, להתייצב ולקבל את החיסון. מדובר בבשורה שמביאה לידי ביטוי את אחריות העובדים וממחישה את הערבות ההדדית. אני צופה כי תוך ימים סופרים נהיה בין בית החולים המחוסנים בישראל וכך גם הבטוחים ביותר"

רחלי מיזן ראש אגף סיעוד: "אנו נמצאים בעיצומו של רגע היסטורי ייחודי, בכוונת בית החולים לעשות כל שניתן על מנת להגיע למקסימום עובדים מחוסנים ובהמשך חיסונה של האוכלוסייה כולה. תחילתה של  שנת 2020 תיזכר עם פרוץ מגפת הקורונה, אך אני תקווה ואמונה שסופה יזכר כדעיכת המגפה ואלו הם הימים של אור בקצה המנהרה הארוכה הזו".


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
כתבות שאולי יעניינו אותך

נער בן 15 נדקר מצבו בינוני עד קשה

משה סידי

ראש העיר הורה לרכוש מזרקי אפיפן לכל המסעדות בעיר

צוות האתר

בית ספר באשדוד נסגר בהוראת ראש העיר בעקבות התפרצות קורונה

ישראל אוחיון