דצמבר 3, 2021
חדשות אשדוד

חברת נמל אשדוד עוברת לרווח ברבעון השלישי

נמל אשדוד עובר לרווח נקי של 18.7 מיליון ב-9 חודשים הראשונים בשנת 2020, זאת לעומת הפסד נקי של 7.6 מיליון ₪ במחצית הראשונה של השנה. החברה רושמת שיא כל הזמנים בשינוע מכולות: ברבעון השלישי שונעו מעל ל-262,000 מכולות (425,000 TEU).

נמל אשדוד (צילום: באדיבות נמל אשדוד).

חברת נמל אשדוד מדווחת על מעבר לרווח נקי של 18.7 מיליון שקלים בתשעת החודשים הראשונים של השנה, זאת לעומת הפסד נקי של 7.6 מיליון ₪ במחצית הראשונה. הכנסות החברה בתשעת החודשים הראשונים הסתכמו בכ770 מיליון ₪ והרווח התפעולי הסתכם בכ-40.6 מיליון ₪. ברבעון השלישי הכנסות החברה הסתכמו בכ-261 מיליון ₪ והרווח הנקי הסתכם בכ-26 מיליון ₪.
בנוסף, ברבעון השלישי רושמת החברה שיאים תפעולים בשינוע המכולות בנמל: חודש השיא היה אוגוסט השנה, במהלכו שונעו 90,300 יחידות (145,000 TEU). ברבעון השלישי של 2020 נרשם שיא כל הזמנים כאשר שונעו מעל ל-262,000 מכולות (425,000 TEU)

אורנה הוזמן-בכור, יו"ר נמל אשדוד התייחסה לפרסום הדוחות הכספיים ואמרה: "על אף התקופה המאתגרת במשק, לרבות השפעת הסגרים, ועבודה בתנאים של ריחוק חברתי, אנו מצליחים להראות מגמה חיובית חזקה. ברבעון השלישי חזרנו להרוויח ואנו מציגים מעבר לרווח נקי חזק. אנו בהחלט מעודדים מהביצועים של פעילות הנמל בהינתן האתגרים המורכבים. עם זאת, הנגיף עדיין מציב בפני כולנו עתיד עם אי וודאות, המתבטאת היטב בפעילות הגלובאלית של התעשייה שלנו. יש להדגיש כי במקביל לכל זאת, אנו ממשיכים להיערך בכל הכוח לפתיחת התחרות בשנה הבאה על מנת להגיע מוכנים בכל היבט".


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
כתבות שאולי יעניינו אותך

משטרת התנועה חילקה אלפי דו"חות במהלך השבוע האחרון

ישראל אוחיון

בן 50 שרכב על אופניים חשמליים נפצע קשה בתאונה באשדוד

משה סידי

ידידים מדליקים אור אצל בני בגיל השלישי באשדוד

ישראל אוחיון