דצמבר 6, 2021
חדשות אשדוד

אורנה הוזמן בכור עשתה היסטוריה בנמל

אורנה הוזמן בכור יו"ר דרקטוריון חברת נמל אשדוד אושרה לקדנציה שניה. לראשונה מאז הקמת חברת נמל אשדוד מכהן יו"ר דרקטוריון יותר משלוש שנים.

אורנה הוזמן בכור יו"ר דרקטוריון חברת נמל אשדוד (צילום: רונן אקרמן).

לראשונה מאז הקמת חברת נמל אשדוד זוכה יו"ר דירקטוריון לכהן מיותר משלוש שנים ואף לקבל קדנציה נוספת.
הוועדה לבדיקת מינויים ברשות החברות הממשלתיות אישרה את הארכת כהונתה של אורנה הוזמן בכור יו"ר דרקטוריון חברת נמל אשדוד, לשנתיים נוספות.

במהלך הארבע שנים האחרונות הובילה הוזמן בכור את הנמל לקראת התחרות המתגברת בעקבות כניסת הנמלים החדשים. במסגרת ההיערכות, וכאסטרטגיה, הדירקטוריון בראשותה אישר תקציב השקעות בהיקפי ענק של 2.4 מיליארד שקלים. במסגרת התקציב ישנה תכנית פיתוח המאסיבית שתשרת את החברה בתחרות העומדת בפניה ותסייע לעמוד ביעדים העסקיים והתפעוליים.

עובדי נמל אשדוד מגישים תביעות אישיות נגד הנהלת הנמל
נמל אשדוד.

הוזמן בכור הובילה את נושא החדשנות הטכנולוגית בארגון הבא לביטוי בהטמעת טכנולוגיות מתקדמות תוך שיתוף פעולה עם סטארטאפים. החברה בהובלתה סיימה שני מכרזים מיוחדים מסוגם והכריזהעל סטארטאפים נבחרים שרואים בנמל אשדוד פלטפורמה מדהימה לפיתוח המוצר שלהם שיביא לשינוי עתיד פני הנמל. כגון : סטארטאפ שפיתח 'מוח' למכולות באמצעות בינה מלאכותית, סטארטאפ שפיתח אלגוריתם ייחודי המודד את עומק קרקעית הים ושני סטאטרטאפים המפתחים רחפנים ורכבים אוטונומיים. מדובר במוצרים שיעשו לא פחות ממהפכה בפעילות היומיומית השוטפת של הנמל, אשר מכניסים רוח של חדשנות ומציבים אותנו בחזית עולם נמלי הים.

הוזמן בכור : "אני מבקשת להביע את תודתי לשרת התחבורה ח"כ תא"ל במיל, מירי רגב ולשר האחראי על רשות החברות ח"כ דודי אמסלם, על האמון המלא שניתן בי ובחברה. המשך עבודתי כיו"ר דרקטוריון החברה, גם בקדנציה שניה, מהווה תעודת הערכה קודם לכל לחברת נמל אשדוד ועובדיה אשר פועלים סביב השעון לטובת המשק והכלכלה הישראלית. אני משוכנעת שהעורק הראשי של המשק הישראלי- נמל אשדוד – ידע להתמודד בתחרות המתגברת עם הנמלים החדשים ולהמשיך ולהיות הנמל הגדול בישראל".


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
כתבות שאולי יעניינו אותך

פרוייקט האקו-מוב לתחבורה ציבורית מגיע לקו הסיום

משה סידי

"המאושפזים משלמים מעל 500 שקלים לחודש. זה פשוט מאוד קרטל"

משה סידי

בשורה לצרכן הישראלי: הוזלה משמעותית במחירי מוצרי החלב בישראל

ישראל אוחיון