ינואר 16, 2021
כללי

תושבת אשדוד שנפגעה ברגלה ממשקל עגלות, תובעת מאות אלפי ש"ח מ"אושר עד"

אסתר איבגי, בת 47 שנפגעה לפני כשנה וחצי משול משקל לשקילת עגלות בסניף של "אושר עד" באשדוד, תובעת מאות אלפי שקלים.

עו"ד דותן לינדברג

כך עולה מתביעה שהגישה לבית משפט השלום באשדוד באמצעות עו"ד נזקי גוף דותן לינדנברג העוסק בתביעות נזיקין.

מהתביעה עולה כי בחודש יוני שנה שעברה עת ביקרה בשעת לילה מאוחרת בסופר עם בעלה, כשניגשה לשלם בקופת האפליקציה שבסניף, רגלה השמאלית נתקלה בשול המשקל לשקילת עגלות שממוקם על הרצפה. מדובר בשול אשר עשוי מתכת דקה הבולטת מעל פני המשקל ומעל פני הקרקע.

כעבור שבועיים לאחר שהחלה לסבול  מנפיחות ורגישות בכף הרגל, פנתה לקופת החולים שם אובחן בצילום, חשד לסדקים בראשי המסרק של מספר אצבעות ברגלה השמאלית ורגלה הושמה בגבס. כשלושה שבועות לאחר הפציעה החלה להתהלך בצליעה וסבלה מכאבים בטווחי התנועה של אצבעות רגלה השמאלית. בקופת החולים אובחן כי היא סובלת משבר בצוואר המסרק של אחת מאצבעותיה.

בא כוחה עו"ד דותן לינדנברג טוען בתביעה כי כתוצאה מהתאונה, אסתר  סובלת מכאבים ממושכים, הגבלות תנועה ברגל שמאל, קושי בהליכה ועמידה ומקושי בהתנהלות היומיומית ובתפקוד.

לטענתו אם בעלי אושר עד היו מקפידים  על תחזוקת המקום, התקנת משקלים ומתקנים שלא מהווים סיכון לקהל הלקוחות, הנזק לרגלה היה נחסך ממנה. בא כוחה מוסיף כי בעלי הסופר וחברת הביטוח הראל המבטחת אותו, חייבים לפצות את התובעת על נזקיה בשל רשלנותם. זאת בין היתר כי לא דאגו לסביבה בטוחה עבור קהל הלקוחות, לא דאגו לתחזוקה הולמת וקפדנית של משקלי העגלות בסניף,  לא דאגו לשילוט המזהיר מפני היתקלות בשול המשקל הבולט ולא התקינו  אמצעי  אחר שהיה בו כדי למנוע את התאונה. לדבריו הנהלת הרשת נמנעה מלזהות את גורמי הסיכון, לתקן את הליקויים ולמנוע הגישה לשולי המשקלים הבולטים.

אורתופד מומחה שבדק אותה, קבע בחוות דעתו שצורפה לתביעה,  כי לאסתר נותרה נכות בכף הרגל בשיעור 10 אחוזים לצמיתות.

לקוחת הסופר, תובעת לקבל פיצוי עבור הפסדי שכר, זכויות סוציאליות ופנסיה, הוצאות רפואיות, עזרת צד ג' וכאב וסבל.

טרם הוגש כתב הגנה.

 

 


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
blank

כתבות שאולי יעניינו אותך

מדחסים לרכב – תקלות נפוצות, דרכי טיפול ומניעה

צוות האתר

מציאת אהבה? חיפוש אחרי סטוץ? אתרי ההיכרויות שמתאימים לכל סיטואציה

צוות האתר

פינוי מדירה – אין צורך בידע מוקדם

צוות האתר