מצוינות בקרב  תלמידי היסודי

מרכז מרו"ם למחוננים ומצטיינים אשר נפתח בשבוע שעבר לפעילות בהתאם להנחיות ובלמידה מרחוק, שמח על ההיענות המידית של למעלה מ-250 תלמידים מחוננים ומצטיינים. התלמידים שבו ללמוד וליהנות משורה של מקצועות ותחומי עניין ובהם: חינוך פיננסי, אסטרונומיה, זואולוגיה, פיסיקה, אומנות, אנתרופולוגיה ועוד.

משבר הקורונה אתגר בצורה דרמטית את מערכת החינוך והרבה מאוד זמן שהנחיות משרד הבריאות מנעו מהתלמידים לקיים שגרת לימודים רגילה. בשבוע שעבר התאפשרה חזרה למסגרות לימודים וכ-250 תלמידי כיתות ג'-ו', הנמנים על קבוצות מחוננים וילדים מצטיינים, יכלו לשוב וללמוד במרו"ם, מרכז מחוננים ומצטיינים, בניהולה של  סיגלית בוסקילה, תחת הנחיות הקורונה,  הפיקוח של משרד החינוך ושל עיריית אשדוד.

מרכז מרו"ם נותן מענה ייחודי לתלמידים מחוננים ומצטיינים אשר אותרו ע"י משרד החינוך ומגיעים לבית הספר ללימודים מתוגברים והעשרה במקצועות לא שגרתיים. המרכז מעניק שירותי חינוך דומים לכל תחומי המצוינות בעיר כך שעוד רבים נהנים מהמסגרת המיוחדת הזאת.

דוגמה לשירות כזה ניתן היה לראות השבוע עם "הבזקי מצוינות" – יוזמה של מנהלת אגף חטיבה צעירה, מרטין עובדיה, והמחלקה לתכניות חינוכיות בניהולה של מיטל אליאס, אשר בחרו לתת מענה לכלל התלמידים בעיר בתחום המצוינות, הלומדים מזה מס' שנים במרכז מרום ובעקבות משבר הקורונה אינם יכולים להגיע למרכז עצמו. המענה ניתן באמצעות מערך למידה ייחודי שגובש והיה לתכנית "הבזקי מצוינות" שמלווה את המרכז ואת התלמידים.

"בימים אלה אנו מקיימים יוזמה נוספת של 'הבזקי מצוינות' ומציעים שיעורי זום ייחודיים עם מומחי תחום, הפתוחים להרשמה וצפייה לכלל תלמידי העיר בכיתות ג'-ו', המעוניינים לצפות ולהשתתף בתכני מצוינות ללא עלות ובמימון מלא של עירית אשדוד" אומרת גב' עובדיה ומציינת כי מרכז מרו"ם, בניהולה של הגב' בוסקילה, נפתח בשבוע שעבר לפעילות בהתאם להנחיות ובלמידה מרחוק ותחת פיקוח של משרד החינוך ועיריית אשדוד – אגף חטיבה צעירה במנהל החינוך.

ואכן, לא פחות מ-250 תלמידים מכיתות ג'-ו', חזרו ליהנות מפעילות זו וללמוד מגוון תחומים ייחודיים כגון: חינוך פיננסי, אסטרונומיה, זואולוגיה, פיסיקה, אומנות, אנתרופולוגיה ועוד. המרכז כאמור נפתח בשבוע שעבר ונותן מענה לתלמידים המחוננים והמצטיינים ולכל תחומי המצוינות בעיר.

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך