נובמבר 29, 2020
כללי

קורס עזרה ראשונה מהכורסא

לרובנו אין הרבה זמן פנוי בחיי היום יום כדי שנוכל לפנות ללימודי קורס כלשהו שיעשיר את הידע שלנו, גם כאשר מדובר בקורס עזרה ראשונה.

לרובנו אין הרבה זמן פנוי בחיי היום יום כדי שנוכל לפנות ללימודי קורס כלשהו שיעשיר את הידע שלנו, גם כאשר מדובר בקורס עזרה ראשונה. אבל אם היו נותנים לכם אפשרות ללמוד קורס עזרה ראשונה מבלי שתצטרכו לקום מהכורסה וללכת למקום כלשהו כדי לעבור הכשרה? ככל הנראה החיבור של נושא כה חיוני ואפשרות ללמוד מהבי היו משנים את החלטתכם. אז הנה החדשות הטובות – כעת זה אפשרי. הודות לאתר שמציע לכם קורס הצלת חיים אונליין בכמה דרגות ורמות ואף על פי המקצוע שלנו.

אתם יכולים לקבל הכשרה בסיסית של ארבע שעות, שמונה שעות, 22 או 44 שעות וקורסים נוספים שניתן לעבור בצורה מקוונת באתר של הארגון מדיסקופ, בו תמצאו את כל הנדרש כדי לדעת כיצד להציל חיים. תוכלו ללמוד איך להשתמש בציוד רפואי רלוונטי ואילו פעולות יש לבצע על מנת להציל חיים במהלך אירוע חירום רפואי.

איזה ידע בעזרה ראשונה תקבלו?

מכיוון שהקורסים האלה מחולקים למספר רמות, תוכלו לקבל את ידע התואם לצרכים שלכם בשלל תחומים עזרה ראשונה. הרמות מחולקות כך שברמה הבסיסית ביותר תוכלו ללמוד על פעולות עזרה ראשונה בסיסיות המבוצעות עד הגעת אנשי מקצוע וברמות היותר מתקדמות שתואמים את סוגי המקצועות השונים תוכלו ללמוד על היבטים היותר מתקדמים אשר משלבים שימוש במכשירים ועזרה לצוותי רפואה המתקדמים בשטח.

התכנים בקורס עזרה ראשונה כוללים ידע ותרגול בהפעלת דפיברילטור (מכשיר החייאה) או  ביצוע החייאה על בסיס עיסויים בלבד במקרים בהם אין מכשיר החייאה בסביבה. תלמדו על פעולות שנחוצות למי שמאבד את הכרתו או נמצא במצב חירום רפואי וזקוק לפעולות דחופות המסוגלות להציל את חייו. כל אלה חיוניים להבנת הסיטואציה שבה אתם נמצאים כדי שתוכלו להציל חיים עד שהאמבולנס מגיע.

מתאים גם למי שכבר למד

רובנו למדנו קרס כזה או אחר בנושא עזרה ראשונה היכן שהוא, אם זה קרה בתיכון, בצבא או במקום עבודה. כעת, הידע קיים אצלנו במוח גם אם לא השתמשנו בו ולכן כדי לרענן אותו. באתר תמצאו גם קורס רענון עזרה ראשונה לאלה שעשו קורס בעבר ורוצים או מחויבים לרענן את הידע שלהם וללמוד דברים חדשים. תתפלאו לדעת שעל התורה הבסיסית של עזרה ראשונה נוספו עוד פריטי מידע שאפשר להשתמש בהם ככל שיש יותר ציוד מתקדם בשטח לעזרה ראשונה.

מה אנחנו מרוויחים מקורס עזרה ראשונה?

כל המחקרים מלמדים שמי שלמד עזרה ראשונה מרגיש בטוח יותר ביכולות שלו להתמודד עם זירת תאונה או מקרה חירום, ויכול לעזור בשעה קשה לא רק לעצמו אלא גם לאחרים. אם אתם בעלי תפקידים רלוונטיים בארגון, חברה או מוסד כלשהו וברור לכם שרצוי שיהיו עוד אנשים אשר יוכלו לתפקד במקרה חירום, הקורס הזה מומלץ לכם ואפשר להזמין אותו להדרכה קבוצתית אונליין. לאחר הקורס המתוקשב תוכלו תפגשו עם מדריך לתרגול החומר כי ללא התרגול הידע התאורטי לא שווה הרבה. אין סיבה לוותר על ידע חיוני שיכול להציל חיים. באתר זה העוסק ברפואת החירום תוכלו למצוא קורסים שמתאימים לכל רמה.
אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

כתבות שאולי יעניינו אותך

כיצד לנקות את חלונות בלגיים כמו מקצוען

צוות האתר

צו מבנה מסוכן – מה זה אומר ואיך מסירים אותו?

צוות האתר

קוק רינג טבעת לחיזוק ושמירת זקפה זה קל כמו לענוד משקפיים

צוות האתר