נובמבר 29, 2020
קורונה

תחנות נוספות לבדיקת קורונה בחינם נפתחו באשדוד

אשדוד ממשיכה להציג נתוני קורונה מצוינים ולבסס את מעמדה כעיר ירוקה. אך העירייה לא מרפה וממשיכה בהפעלת תחנות לבדיקת קורונה תוך שהיא מעודדת את התושבים לבוא ולהיבדק. מחר (יום ב', 26/10) תיפתח התחנה במתנ"ס ט' וביום רביעי ברובע ג'. גם בסוף השבוע הקרוב תפעל תחנת 'דרייב אין' בסמוך למשכן וכל…

צילום: עיריית אשדוד

אשדוד ממשיכה להציג נתוני קורונה מצוינים ולבסס את מעמדה כעיר ירוקה. אך העירייה לא מרפה וממשיכה בהפעלת תחנות לבדיקת קורונה תוך שהיא מעודדת את התושבים לבוא ולהיבדק. מחר (יום ב', 26/10) תיפתח התחנה במתנ"ס ט' וביום רביעי ברובע ג'. גם בסוף השבוע הקרוב תפעל תחנת 'דרייב אין' בסמוך למשכן וכל מי שמעוניין מוזמן להיבדק – חינם וללא הפניה.

עיריית אשדוד, בשיתוף משרד הבריאות, פיקוד העורף ומד"א, ממשיכים בביצוע בדיקות קורונה והשבוע, ביום שני (26/10), התחנה ברובע ט' תיפתח שוב ליום אחד. תחנה נוספת תפעל ביום רביעי הקרוב (28/10) ברובע ג' ובסוף השבוע תפעל תחנת 'דרייב אין' בחניון הסמוך למשכן לאומנויות הבמה.

בעירייה אומרים כי לבדיקות הללו יש ערך משמעותי בהתמודדות עם בלימת הקורונה והן תרמו לתהליך המהיר שעשתה העיר מאדום ועד לירוק. "ריבוי הבדיקות ישמור על עיר ירוקה" הם אומרים ומציינים כי הן חלק חשוב במאמץ שעושה העירייה וגופי הבריאות לבלימת שרשרת ההדבקה.

התחנות ברובעים ט' ו-ג' הן תחנות 'וואק אין' ומיועדות להולכי רגל ואילו ה'דרייב אין' מיועדת למי שמגיע ברכב. בשלב ראשון, להלן פרטי המידע על פעילות התחנות בשבוע זה, ברובעים ט' ו-ג':

רובע ט'
מתנ"ס ט', רחוב ראשון לציון 4.
יום שני (26/10/20), בין השעות 12:00-20:00.

רובע ג'
בית ספר מגינים, אולם הספורט, רחוב חטיבת הנגב 45.
יום רביעי (28/10/20), בין השעות 12:00-20:00.

• הבדיקות נעשות בחינם!
• הבדיקות ניתנות לחברי כל הקופות.
• יש להצטייד בתעודת זהות.
• יש להישמע להנחיות האחראים בעמדת התחנה.
• הבדיקות ניתנות לבאים ברגל (לא בדיקות מתוך רכב)
• לא לשכוח מסכה כמובן.
אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

כתבות שאולי יעניינו אותך

רק שני מאושפזים במחלקת הקורונה באסותא אשדוד

משה סידי

בדיקות קורונה בסוף השבוע

משה סידי

"עלייה של עשרות אחוזים במספר האיומים בהתאבדות של חייבים מאז פרוץ המשבר"

משה סידי