מאי 11, 2021
חדשות אשדוד

שלא תשכחו: בלילה בין שבת לראשון שעון הקיץ יגיע לסיומו ויונהג בישראל שעון חורף

בלילה שבין שבת ליום ראשון תעבור ישראל לשעון חורף, ויש להזיז את השעון שעה אחת אחורה. בשעה 2:00 בלילה שבין שבת לראשון, יש להזיז את השעון שעה אחת אחורה אל השעה 1:00. לא בטוח שהעדכון לשעון חורף ייכנס לתוקף אוטמוטית בנייד, ולכן מומלץ – אם אתם מעוניינים לקום בזמן ולא לפספס שעת שינה – לעדכן את השעה ידנית.

שעון החורף מגיע אחרי 210 ימים של שעון קיץ – וכולנו נרוויח שעת שינה.

בסוף השבוע תעבור ישראל לשעון חורף 2020. בשעה 2:00 בלילה שבין שבת לראשון, יש להזיז את השעון שעה אחת אחורה אל השעה 1:00. שעון החורף יישאר בתוקף עד הלילה שבין 26 ל-27 במארס 2021.

כך תעדכנו את הטלפון הנייד:

רובנו סומכים על מכשיר הסמארטפון שלנו, שיידע מה השעה ובעיקר יידע להעיר אותנו בבוקר ברגע המתאים. במוצ"ש יש להזיז את השעה אחורה מ-2:00 לפנות בוקר לשעה 1:00. בעוד מרביתנו נהנים מעדכון אוטומטי של השעון בהתאם לאזור הזמן שלנו, לא בטוח שהעדכון לשעון חורף ייכנס לתוקף ולכן מומלץ – אם אתם מעוניינים לקום בזמן ולא לפספס שעת שינה – לעדכן את השעה ידנית. במהלך היום ניתן יהיה להחזיר את העדכון האוטומטי ללא חשש.

blank

אנדרואיד

היכנסו לתפריט ההגדרות (Settings) וחפשו ברשימה את אפשרות "תאריך ושעה" (Date and Time). לאחר שנכנסתם אליה, בטלו את אפשרות "תאריך ושעה אוטומטיים" (Automatic Date and Time). בחרו את אזור הזמן הנכון ואז את השעה הרצויה.

מאחר ויש סוגים שונים של התקנות אנדרואיד, וגרסאות לא מעטות, התפריטים שונים מעט אחד מהשני. אם אתם לא מוצאים את תפריט עדכון התאריך והשעה, אולי הוא מסתתר בתוך תפריט אחר. חפשו את "אפשרויות נוספות" בתפריט וכנראה תמצאו את מה שאתם מחפשים שם.

אייפון

כדי לעדכן שעה ידנית במערכת ההפעלה iOS היכנסו לתפריט ההגדרות (Settings) ובחרו באפשרות "כללי" (General). כעת מבין האפשרויות המוצגות לחצו על "תאריך ושעה" (Date & Time) וכבו את המתג של "כיוון אוטומטי" (Set Automatically). כעת בחרו באזור הזמן הנכון וכוונו ידנית את השעה הרצויה.

 

 


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
כתבות שאולי יעניינו אותך

מחר לא ייערכו לימודים באשדוד

משה סידי

ראש העיר מקיים הערכת מצב דחופה והורה על פתיחת המקלטים בעיר

משה אלבז

כוננות שיא בדרום בעקבות האולטימטום של חמאס

משה אלבז