מרוץ עם מעו"פ

תנועת הנוער העירונית מעו"ף (מנהיגות עירונית ואזרחות פעילה) פתחה את אירועי הקיץ לנוער במרוץ מאתגר.

לפני כשבוע נערך בעיר מרוץ לא שגרתי :המרוץ למנהיגות צעירה. מרחבי העיר התכנסו לנקודת ההזנקה במרכז העירוני לנוער המרוץ, שאופיין בשלל משימות מאתגרות שהיו פזורות בנקודות שונות בעיר. בתנועת הנוער העירונית מעו"פ (מנהיגות עירונית ואזרחות פעילה) המפעילה את פרויקט המד"צים (מדריכים צעירים) רואים בפעילות חברתית, ערכית תרבותית ואיכותית בזמן הפנאי משימה חשובה ומתוך גישה זו פותח עבור חניכי תנועת הנוער העירונית מיזם מאגתר ותחרותי של המרוץ למנהיגות.

התוכנית להכשרת מד"צים היא מאבני היסוד של החינוך הבלתי פורמאלי אשר גידלה וחינכה דורות רבים בעיר של מנהיגות צעירה-המעוניינים לעסוק בהנהגה ובהדרכה חברתית של שכבות גיל צעיר ולהיות הראשונים הנוטלים על עצמם משימות חברתיות ומשימות תוך איתור הצרכים בקהילה. ד"ר יחיאל לסרי-ראש העיר אשדוד ,שחזונו כולל פרק נכבד וחשוב בנושא העצמת בני נוער ושילובם באופן פעיל בכל מסגרות הקהילה הציב לפני החניכים אתגר בדמות משימה מוקלטת ששלחה אותם לנקודת הסיום.

ראש העיר שהתייחס בעבר למנהיגות הצעירה אמר," אנו רואים במדריכים צעירים את עמוד השדרה של פעילות הנוער ועתודה משמעותית להנהגת העיר בעתיד בכל תחומי החיים". אי אפשר היה להתעלם במרוץ מנוכחות בני הנוער: מהמרץ, האנרגיות והאדרנלין שהיו ברחובות העיר באותו היום.וכך , בני הנוער שלא הסתירו את הנאתם מהפעילות סימנו פתיחה חיובית לקיץ עמוס בשלל מופעים, אירועים ואטרקציות שכותרתם-נהנים על בטוח !

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך