מאי 9, 2021
חדשות אשדוד

אושרה התכנית להקמת יח"ד חדשות לצעירים במע"ר – במסגרת מחיר למשתכן

מנהלת הסכם הגג באשדוד ממשיכה לעבוד בכל הכח, לאחר אישור הפרויקטים ברובע טו' ובשד' ז'בוטינסקי, כעת הופקדה תכנית נוספות בועדה המחוזית

הועדה המחוזית לתכנון ובניה במחוז דרום פרסמה להפקדה את תכנית מתחם הצעירים "בית מול הים" במע"ר צפון. בפרויקט, שייבנה במסגרת הסכם הגג באשדוד, מתוכננות להיבנות 102 יחידות דיור. ראש העיר אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי: "פרויקט הצעירים מע"ר צפון מציע מגורים לצעירים במקום אסטרטגי ומרכזי בעיר".

ראש העיר אשדוד ד"ר יחיאל לסרי חתם לפני כשלוש שנים על הסכם הגג מול המדינה לטובת הקמתן של כ-30 אלף יחידות דיור בעיר. לטובת קידום התוכנית המורכבת, הוקמה מנהלת הסכם הגג בראשות המהנדס אייל דוידוביץ' במטרה ללוות את הפרויקטים השונים שייבנו ברחבי העיר תוך הסרת החסמים הבירוקרטים אל מול הגורמים הרלוונטיים ועד לשלב הבניה.

השבוע פורסמה להפקדה אחת התכנית שבמסגרת הסכם הגג- מתחם הצעירים "בית מול הים" ברחוב הבנים במע"ר צפון. בפרויקט זה מתוכננות להיבנות 102יחידות דיור, שיוקמו בבניין בן 19 קומות ומעל 4 קומות מסד. ראש מינהלת הסכם הגג באשדוד, אייל דוידוביץ', ציין כי הפרויקט כולל שינוי של מגרש קיים בשד' ירושלים לשצ"פ.

התכנית הינה יוזמה של עיריית אשדוד, על פי הסכם הגג ובשיתוף משרד השיכון וכוללת שני מתחמים נפרדים ברחוב הבנים: בשטח א', שלושה דונם של "מסחר, מגורים ומבנים ומוסדות ציבור", מתוכנן להיבנות מבנה מגורים כאמור מעל מספר קומות מסד של מסחר ושימושים ציבוריים, לרבות חניון תת קרקעי. שטח נוסף של כ-1.5 דונם שייועד ל"שטחים ציבוריים פתוחים".

ראש העיר אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי אמר השבוע: "פרויקט הצעירים במע"ר צפון מציע אפשרות למגורים במקום האסטרטגי ביותר בליבה של העיר אשדוד. אני מברך את מינהלת הסכם הגג על קידומה של עוד תכנית בדרך למתן פתרונות הולמים לתושבי העיר".

הדמיה: ניר קוץ אדריכלים


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
כתבות שאולי יעניינו אותך

בדרך להסלמה: רקטה שוגרה לישראל – צה"ל תקף ברצועת עזה

בסיוע עיריית אשדוד: מתנדבי מד"א הצלה דרום חזרו למקום האסון בהר מירון

שני רוכבי אופניים חשמליים התנגשו ונפצעו

משה סידי