משפט

סוואר בחברה פרטית שנפגע מטאג תובע מעל למיליון ₪ מהנמל ומביטוח ה'פול'

פריקת מכולות בנמל אשדוד

כך עולה מתביעה שהוגשה באמצעות עו"ד דותן לינדנברג לבית משפט השלום באשדוד, נגד הפול-המאגר הישראלי לביטוחי רכב ונגד נמל אשדוד. עוד עולה כי לפני כ-4 שנים קצת אחרי חצות, העובד עמד  בסמוך ל"טאג" אשר עליו הייתה מונחת מכולה. לפתע  החל הטאג לנסוע וכתוצאה מכך נפל פין אוטומטי ממתכת אשר היה מונח מעל המכולה ופגע בברכו השמאלית.

העובד פונה לקבלת טיפול רפואי במרכז הרפואי טרם באשדוד כשהוא סובל מחבלה, נפיחות, הגבלה בתנועות ורגישות בברך שמאל. בהמשך הועבר למחלקה האורטופדית בביה"ח ברזילי, כשהוא סובל מכאבים  בברך שמאל, הגבלה בתנועות, קושי בהליכה ומצליעה, תוך שהוא מתהלך עם מקל הליכה.

כחצי שנה לאחר התאונה רופאה תעסוקתית קבעה כי הסוואר  אינו מתאים לעבודתו שכרוכה בעמידה, הליכה ומאמצים פיזיים. ועדה רפואית של הביטוח לאומי שהכיר בתאונה כתאונת עבודה, קבעה כי נותרה לו נכות לצמיתות בשיעור של 15%.

הנמל נתבע כבעל הטאג וכמעסיקו של נהג הטאג ואילו חברת הפול כמבטחת של הטאג. בא כוחו של העובד, עורך דין נזקי גוף דותן לינדנברג העוסק בתביעות נזיקין טען כי לסוואר נגרמו, נגרמים ויגרמו הוצאות כספיות בגין נסיעות לטיפולים רפואיים,  טיפולים רפואיים, עזרת צד ג' ועזרה סיעודית, בגין הפסד השתכרות וכאב וסבל

טרם הוגש כתב הגנה
אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

כתבות שאולי יעניינו אותך

נפצע בתאונה ויפוצה ברבע מיליון ש"ח

צוות האתר

200 אלף ₪ פיצויים לבת 5 שהחליקה בכניסה לשירותים של מקדונלד'ס

צוות האתר

צו הפטר למחיקת חובות שניתן בבית המשפט המחוזי בב"ש בתשלום של 1,800 ₪ בלבד!

צוות האתר