אבל בבית החולים אסותא אשדוד. פרופסור דינה לב הלכה לעולמה

בבית החולים קיבלו בצורה קשה את מותה של פרופסור דינה לב, מנהלת מרכז השד בבית החולים, שהייתה רק בשנות החמישים לחייה. מאסותא אשדוד נמסר: "פרופסור דינה לב הביאה הרבה כבוד לבית החולים, הייתה רופאה מדהימה במקצועיותה וסבר פניה יהי זכרה ברוך".

בשורה קשה מאוד מגיעה מבית החולים אסותא אשדוד פרופסור דינה לב, מנהלת מרכז השד בבית החולים הלכה לעולמה כשהיא רק בשנות החמישים לחייה. סיבת המוות לא פורסמה עדיין.

פרופסור לב שטיפלה במטופלות ומטופלים רבים כתבה עם הקמת המחלקה בבית החולים: "מטרת המרכז הוא להוות "One Stop Shop" לכל אישה או גבר שיש להם צורך בבדיקה או בטיפול, בתחום מחלות השד הן כחלק מבדיקות שגרתיות והן בשל חשדות או ממצאים. אנו שואפים לעמוד בקשר מידי עם מחלקות בית החולים השונות ועם הקהילה, על מנת לחסוך מהמטופלים המתנה ארוכה ולספק את מכלול המענה, השירותים, הטיפולים והמידע במסגרת אחת באופן מרוכז. נעניק מענה ברור ומהיר ונספק מידע בגובה העיניים, ברגישות מלאה, תוך זמן קצר – כדי לקדם את בריאות תושבי האזור."

מאסותא אשדוד נמסר: "פרופסור דינה לב הביאה הרבה כבוד לבית החולים, הייתה רופאה מדהימה במקצועיותה וסבר פניה יהי זכרה ברוך".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך