חדשות אשדוד

לידיעת מי שלא עוטה מסכה: הפיקוח העירוני מעתה עם מצלמות גוף

התחדשו. מצלמת גוף.

מדיניות השקיפות של העירייה הגיעה גם לפיקוח העירוני לאחר שהרשות רכשה לפקחים העירוניים 25 מצלמות גוף במטרה שיוכלו לתעד במהלך עבודתם לאורך היום מפגעים ועברות בתחום חוקי העזר השונים המסכנים או פוגעים במרחב הציבורי של התושבים, וכוללים עברות בתחום אופניים חשמליים, גללי כלבים,עטית מסכות וכדומה וכל במטרה שלמור על המרחב הציבורי נקי בטוח ונעים לכלל התושבים. עבודת הפקחים העירוניים נועדה לשמר את המרחב הציבורי, ליצור סדר וביטחון לתושב וגם לאפשר לסוחרים לפעול בתוך המרחב תוך הקפדה על חוק העזר העירוני.

תיעוד באמצעות מצלמות הפך להיות דבר שבשגרה גם על-ידי התושבים, והשימוש בצילום מסייע לפיתרון מחלוקות ולאכיפה איכותית. בנוסף, נוכחות המצלמה תקטין את החיכוך ותסייע בשיפור האקלים החברתי במהלך שיחה, דיון או מפגש שנוצר במהלך עבודת הפקחים במרחב הציבורי.

ראובן מלכה, מנהל הפיקוח העירוני : השימוש במצלמות ימתן את השיח בין הפקחים לתושבים ואו סוחרים, ובכך נגיע לשיח איכותי וענייני מולם. המצלמות יסייעו גם לתושבים וגם לעובדי הפיקוח במהלך עבודתם במרחב הציבורי במיגור עברות וטיפול במפגעים. מהכרות אישית וליווי של כלל הפקחים במהלך עבודתם היומיומית, אני סבור ובטוח שהמצלמות יהוו כלי נוסף אך משני, שכן יחסי העבודה בעיר בין הסוחרים והתושבים לבין הפקחים הם מצוינים ומתבססים על ההבנה שכולנו פועלים מתוך אינטרס משותף ואכיפה שוויונית, ומתוך מקום של שמירה על המרחב הציבורי עבור התושבים והסוחרים".
אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

כתבות שאולי יעניינו אותך

בשורה טובה לעיר: אחוז האבטלה באשדוד עומד על 4.3

משה סידי

שיפור במצבו של הפצוע מהתאונה בכביש 4

ישראל אוחיון

תושב אשדוד (37) עצור בחשד לביצוע עבירות מין אלימות בשכנתו

צוות האתר