ינואר 19, 2022
חדשות אשדוד

ד"ר לסרי: "הפיקוח והשיטור העירוני בשיתוף המשטרה יאכפו את ההנחיות"

ראש העיר העלה פוסט נוסף בו הוא מזהיר מפני צעדי אכיפה למי שלא יקפידו על ההנחיות של משרד הבריאות. ד"ר לסרי: "אין מנוס מלהחמיר את ההנחיות שוב, ועדיף להחמיר מאשר להקל שחס וחלילה לא נאבד שליטה".

ראש העיר ד"ר לסרי. (צילום: פאבל)

בעקבות ההנחיות החדשות והמחמירות יותר של משרד הבריאות, ולאור התנהגות תושבים שטרם הפנימו את גודל השעה ומשבר הקורונה, העלה ראש העיר פוסט נוסף בו הוא מזהיר מפני צעדי אכיפה שיינקטו כנגד המיעוט שטרם הפנים את ההנחיות החדשות.

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, שוב קורא לתושבי אשדוד להמשיך ולהקפיד על הנחיות משרד הבריאות אשר הוחמרו יותר לאחרונה. "במראות הקשים מרחבי העולם, מספרד ואיטליה, ארה"ב ובריטניה, בהם רואים אלפי מתים ועשרות אלפי חולים, מדגישים את הסכנה מנגיף הקורונה", הוא אומר.  ד"ר לסרי מדגיש כי: "אין מנוס מלהחמיר את ההנחיות שוב, ועדיף להחמיר מאשר להקל שחס וחלילה לא נאבד שליטה". ד"ר לסרי מבקש מכולם לשמור על ההנחיות, גם אלה שלא הקפידו עד כה. "המיעוט שלא נשמע מסכן את עצמו ואת הרוב ולכן ההחמרה בהנחיות, שמעבירות אותנו מהסברה לאכיפה".

ד"ר לסרי חידד והזכיר כי ההנחיות החדשות אוסרות התקהלות של 2 אנשים, אוסרות תפילה במרחב הציבורי ומאפשרת רק תפילה ביחידות ובבית, מתירות חופה וקידושין רק במשפחה גרעינית ולא יותר מ-10 איש, לוויות לא יותר מ-20 איש ובכולם הקפדה על מרחק 2 מ' ובלי מגע בין אנשים.

"על מנת לאכוף את ההנחיות, הביטחון העירוני, יחידת הפיקוח והשיטור העירוני בשיתוף פעולה מלא עם משטרת אשדוד יערכו סיורים בעיר כדי להבטיח שמירה על ההנחיות ושמצילות חיים". הוא מזהיר ומסכם כי: "רק ביחד ננצח את הקורונה".


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
כתבות שאולי יעניינו אותך

עיריית אשדוד ומד"א פתחו מתחם בדיקות אנטיגן נוסף

משה סידי

רוכב אופנוע בן 25 נפגע בתאונה

משה סידי

הולכת רגל כבת 60 נפגעה מרכב באשדוד – מצבה בינוני

משה סידי