יוני 23, 2021
חדשות אשדוד

לוויה קורעת לב לנדב בוחניק ז"ל "נדב שלי אתה החיים שלי"

מאות ליוו למנוחת עולמים את נדב בוחניק ז"ל שנרצח אמש (שני) בדקירות סכין. "לעולם לא חשבתי שאצטרך לעמוד פה ולהספיד אותך" ספדה לו אחותו

מאות אנשים ליוו למנוחות עולמים את נדב בוחניק ז"ל אשר נרצח אמש (שני) בדקירות סכין ברובע טו' בעיר.

אביו אריה ספד לו: " נדב ילד יקר שלי, תמיד חונכת לאהבת הזולת וכזה היית, אהבת את כולם וכולם אהבו אותך. אני בראשית מבקש ממך סליחה, סליחה אם עשינו משהו, אם מנעתי ממך משהו שהיית צריך לעשות". וסיים בבכי קורע לב: " נדב שלי, אני מת עליך אתה החיים שלי".

לאחר האבא עלתה לספוד לו אחותו עדן בקול חנוק ובבכי: "אהבה שלי, יפה שלי, כולם ידעו כמה אתה יפה מבחוץ אבל רק מי שהכיר אותך ידע כמה אתה יפה מפנים. היינו זוג אחים הפרש של שנה וחצי, צמד, תלשו אותך ממני, תלשו אותך. נוח על משכבך בשלום אני נשבעת שאני אנקום את נקמתך".

גם אחותו הקטנה ספדה לו: "מאמי שלי, אחי הגדול, האחד שתמיד ידע מה טוב בשבילי. בחיים לא חשבתי שאני אצטרך לעמוד במקום הזה להספיד אותך ולדבר עליך בלשון עבר. למה אלוקים לקח דווקא אותך, כולם ממשיכים בחיים שלהם ואתה תישאר בן 24 לנצח ילד שלא הספיק כלום. אלוקים לוקח תמיד את ההכי טובים ואתה היית ותהיה תמיד הכי טוב בעולם הזה, בן אדם אהוב על כולם שאי אפשר לכעוס עליו, מישהו שתמיד מצליח להעלות לכולם חיוך על הפנים. אתה מלך שהיית יפה מבחוץ ופי מאה מפנים, אתה היית מושלם ותמיד תהיה אחד כזה. תמיד שמרת עלי ודאגת לי לא תמיד הבנתי שזה מדאגה. לימדת אותי מה מותר ומה אסור, תמיד דאגת לי לא משנה מה. תמיד תהיה חלק בלתי נפרד ממני ומהחיים שלי לא משנה מה, אוהבת אותך הכי הרבה שיש".

אימו ליליאן עלתה להספיד כשהיא שבורה ובוכיה: "נדב, אני רק מבקשת סליחה, סליחה רק תסלח לי אני אוהבת אותך. שלחת לי מסר להגיד שאני סולחת לך, אז אני סולחת לך אני סולחת לך אני אוהבת אותך".

תהיה נפשו צרורה בצרור החיים אמן.


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
כתבות שאולי יעניינו אותך

אשדוד מתחדשת: העירייה אישרה 3 מתחמי ענק של פינוי בינוי

ישראל אוחיון

ד"ר לסרי: "אישרנו את הקמת האצטדיון העירוני החדש שיהיה בן 20,000 מקומות"

משה סידי

סטלה וינשטיין מונתה למנכ"לית מפלגת ימינה ולא תיכנס לכנסת

משה אלבז