שני עסקים באשדוד נסגרו לתקופה של כחודש בחשד שמכרו אלכוהול לצעירים

משטרת ישראל פועלת כנגד עסקים בהם מוגש אלכוהול, לרבות מכירתו, לקטינים. אתמול (רביעי) הורה קצין משטרה על סגירת שני עסקים בעיר אשדוד למשך 20 ו-25 ימים לאחר שאותרו במקום קטינים רווים באלכוהול.

משטרת ישראל פועלת בשבועות האחרונים, כבכול ימות השנה, ביתר-שאת כנגד בעלי עסקים בהם נמכר או מוגש משקה אלכוהולי לקטינים בניגוד לחוק. בעקבות פעילות משטרתית בימים האחרונים ודיווחים שהתקבלו במשטרה, הוזעקו ניידות המשטרה אל עסק (לופט) באזור התעשייה בעיר אשדוד שם הבחינה במספר נערים כשהם מבושמים ממשקאות משכרים ובמקום נצפו מספר בקבוקי אלכוהול בעסק ומשקאות משכרים שנשפכו על הרצפה. בבירור המתרחש במקום עלה כי באותה העת נערכה מסיבה שתואמה אל מול הבעלים על ידי קטין בן 17. כמו כן, בדיקת השוטרים העלתה כי חלקן של המצלמות בעסק עליהם מחויב בעל המקום במסגרת הליך הרישוי, אינן פועלות. בתכיפות למקרה זה, אותרה מסיבה נוספת בעסק (לופט) נוסף של אותם הבעלים בו התקיימה מסיבת יום הולדת 18 כאשר בעלת המסיבה תיאמה את האירוע עם בעל העסק. במסיבה זו הוגשו משקאות אלכוהוליים גם כן על אף שנכחו מספר קטינות.
מבדיקה מעמיקה של העסק ובעליו, עלה כי בשנת 2017 בית המשפט הוציא צו סגירה לפי סעיף 16 לעסק עד להסדרת הרישוי, אך הדבר לא טופל עד ליום זה ממש והעסק ממשיך לפעול ללא רישיון עסק כחוק.

אתמול, כאמור, נערך שימוע לבעליהן של שני העסקים ולאחר שקצין המשטרה שערך את ההליך שקל את מכלול השיקולים והנסיבות וסבר כי העסק מקים סכנה ממשית לשלום הציבור, הורה על סגירתם, האחד למשך 25 ימים והאחר למשך 20 ימים.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך